Wyjaśniona przyszłość Javiego Martíneza

Wyjaśniona przyszłość Javiego Martíneza
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sport Bild

Choć wydawało się, że Javi Martínez w najbliższych miesiącach odejdzie z Bayernu, zdaniem „Sport Bilda” hiszpański zawodnik jednak zostanie w zespole mistrza Niemiec.

30-letni defensywny pomocnik lub obrońca od dawna był łączony z transferem. Tylko ostatnio jego zakontraktowanie rozważały Paris Saint-Germain i Athletic Club. Szanse na to, że Martínez opuści Monachium były spore, ale sytuacja się zmieniła.

Jak donosi „Sport Bild”, w zeszłym tygodniu doszło do spotkania między Hiszpanem a kierownictwem Bayernu. Strony podjęły decyzję o dalszej współpracy i Martínez nie odejdzie z Bayernu przynajmniej do 2020 roku. Dodajmy, że jego umowa jest ważna do 30 czerwca 2021 roku.

18-krotny reprezentant Hiszpanii trafił do Bayernu blisko siedem lat temu. Od tamtej pory rozegrał w koszulce niemieckiej drużyny 202 spotkania, sięgając z nią m.in. po triumf w Lidze Mistrzów, sześć mistrzostw i trzy Puchary Niemiec. W trwającym sezonie Martínez zanotował 21 występów i jedno trafienie.

Niemieccy dziennikarze dodają, że decyzja odnośnie Hiszpana komplikuje nieco sytuację w monachijskim zespole Renato Sanchesa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy