Wyjaśnione. Dyrektor sportowy Legii o sytuacji Carlitosa

Wyjaśnione. Dyrektor sportowy Legii o sytuacji Carlitosa fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa odniosła się do sytuacji Carlitosa.

Kilka dni temu pojawiły się informacje o ofercie złożonej za hiszpańskiego napastnika przez rywalizujące w MLS New York City FC (więcej TUTAJ). Przekaz był taki, że to 28-latek zdecyduje, czy odejdzie z Legii zimą. Już po tym nie znalazł się on w kadrze mistrza Polski na niedzielny mecz ligowy z Wisłą Płock (1:0).

Dzisiaj Legia zapowiedziała w mediach społecznościowych wywiad z dyrektorem sportowym klubu, Radosławem Kucharskim. Zrobiła to, cytując słowa działacza właśnie na temat hiszpańskiego piłkarza.

- Carlitos jest ważną częścią naszego zespołu. W tym okienku nie jesteśmy zainteresowani jego sprzedażą. Wierzę, że pomoże nam w zdobyciu czwartego z rzędu mistrzostwa Polski - przyznał Kucharski.


Król strzelców poprzedniego sezonu Ekstraklasy trafił do Legii latem. Od tamtej pory Carlitos rozegrał w jej koszulce 20 ligowych spotkań. Zdobył w nich osiem bramek i zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy