Wyjątkowy wpis Srny przed finałem Mistrzostw Świata

Wyjątkowy wpis Srny przed finałem Mistrzostw Świata
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Instagram

Darijo Srna jeszcze przed rozpoczęciem niedzielnego finału Mistrzostw Świata podziękował swoim kolegom z reprezentacji Chorwacji za dotychczasowe emocje, które dostarczyli jemu i wszystkim rodakom.

Finał mundialu rozpocznie się o 17:00. Chorwaci zmierzą się w nim z Francją. Faworytem spotkania są „Trójkolorowi”, ale podopieczni Zlatko Dalicia, dla których sam awans do wielkiego finału jest ogromnym sukcesem, nie oddadzą jednak złotych medali bez walki.

„Jestem szczęśliwy, że byłem i wciąż jestem częścią tej rodziny, a zarazem dumny z tego, iż wasze nazwiska zawsze będą drukowane złotymi literami. Dziękuję za niezapomniane chwile. Zawsze będziemy o nich pamiętać. Będziemy świętować jak nigdy wcześniej. Uczyniliście nas najszczęśliwszymi ludźmi na świecie.

Powodzenia dzisiaj. Już teraz dziękuję wam w imieniu całego narodu. Będziemy z wami sercem i duszą. Podążajcie swoją drogą i spełnijcie nasze wspólne marzenia. Uwierzcie, że jesteście najlepsi. Że jesteście jedynymi zwycięzcami w naszych sercach” - napisał Srna jeszcze przed finałem.

Prawy obrońca jest rekordzistą pod względem liczby występów w chorwackiej reprezentacji. W sumie rozegrał w narodowych barwach 134 spotkania, notując 22 trafienia. Z kadrą pożegnał się on po Euro 2016.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy