Wymiana Interu z Romą dogadana

Wymiana Interu z Romą dogadana
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Fabrizio Romano

Fabrizio Romano poinformował, że wymiana Interu i Romy jest bliska finalizacji.

W jej ramach do Mediolanu przeniesie się Leonardo Spinazzola, natomiast w drugą stronę powędruje Matteo Politano.

Zdaniem włoskiego dziennikarza osiągnięto już ogólne porozumienie między klubami, teraz trwa dogrywanie szczegółów indywidualnych ustaleń, co powinno się wkrótce zakończyć i zaowocować potwierdzeniem transferów.

26-letni Politano tym samym będzie na skrzydle bezpośrednim zastępcą Nicolò Zaniolo, który odniósł poważną kontuzję - zerwał więzadła w prawym kolanie - i nie wróci już do gry w trwającym sezonie. Wychowanek Romy i rodowity rzymianin tym samym wraca do domu po niezbyt udanej rundzie w Interze u Antonio Conte.

Również 26-letni Spinazzola z kolei gra głównie na lewej stronie obrony. Dla niego transfer też jest sporą szansą, gdyż do tej pory rozczarowywał po dużej letniej przeprowadzce z Juventusu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Van de Beek ma problem. Posypał się jego wcześniej zaplanowany hitowy transfer Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w dwóch ostatnich kolejkach Ekstraklasy OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk OFICJALNIE: Hee-chan Hwang w RB Lipsk IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 IFAB umożliwi dokonywanie pięciu zmian w sezonie 2020/2021 Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Milan się rozochocił. Spróbuje przejąć wyczekiwany transfer Interu Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Mourinho zagiął parol na Milika. Proponuje wymianę Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem Ibrahimović: Jestem tutaj prezesem, zawodnikiem i trenerem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy