Wymiana Interu z Romą dogadana

Wymiana Interu z Romą dogadana
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Fabrizio Romano

Fabrizio Romano poinformował, że wymiana Interu i Romy jest bliska finalizacji.

W jej ramach do Mediolanu przeniesie się Leonardo Spinazzola, natomiast w drugą stronę powędruje Matteo Politano.

Zdaniem włoskiego dziennikarza osiągnięto już ogólne porozumienie między klubami, teraz trwa dogrywanie szczegółów indywidualnych ustaleń, co powinno się wkrótce zakończyć i zaowocować potwierdzeniem transferów.

26-letni Politano tym samym będzie na skrzydle bezpośrednim zastępcą Nicolò Zaniolo, który odniósł poważną kontuzję - zerwał więzadła w prawym kolanie - i nie wróci już do gry w trwającym sezonie. Wychowanek Romy i rodowity rzymianin tym samym wraca do domu po niezbyt udanej rundzie w Interze u Antonio Conte.

Również 26-letni Spinazzola z kolei gra głównie na lewej stronie obrony. Dla niego transfer też jest sporą szansą, gdyż do tej pory rozczarowywał po dużej letniej przeprowadzce z Juventusu.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord OFICJALNIE: Tousart w Herthcie. Klub z Berlina pobił swój rekord Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Oficjalna oferta za Piątka. Roczne wypożyczenie za ponad 10 milionów euro | Polak rozmawiał z Mourinho Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Wisła Kraków ściągnie hiszpańskiego napastnika? Airam Cabrera łączony z „Białą Gwiazdą” Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Kobe Bryant żegnany przez piłkarzy. Neymar oddał hołd gwieździe NBA [WIDEO] Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Liverpool rezygnuje z walki o Puchar Anglii. W powtórzonym meczu na boisko wyjdą rezerwy Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Dani Ramírez coraz bliżej odejścia z ŁKS-u Piątek wciąż na radarze Tottenhamu Piątek wciąż na radarze Tottenhamu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy