Wymiana Interu z Romą dogadana

Wymiana Interu z Romą dogadana
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Fabrizio Romano

Fabrizio Romano poinformował, że wymiana Interu i Romy jest bliska finalizacji.

W jej ramach do Mediolanu przeniesie się Leonardo Spinazzola, natomiast w drugą stronę powędruje Matteo Politano.

Zdaniem włoskiego dziennikarza osiągnięto już ogólne porozumienie między klubami, teraz trwa dogrywanie szczegółów indywidualnych ustaleń, co powinno się wkrótce zakończyć i zaowocować potwierdzeniem transferów.

26-letni Politano tym samym będzie na skrzydle bezpośrednim zastępcą Nicolò Zaniolo, który odniósł poważną kontuzję - zerwał więzadła w prawym kolanie - i nie wróci już do gry w trwającym sezonie. Wychowanek Romy i rodowity rzymianin tym samym wraca do domu po niezbyt udanej rundzie w Interze u Antonio Conte.

Również 26-letni Spinazzola z kolei gra głównie na lewej stronie obrony. Dla niego transfer też jest sporą szansą, gdyż do tej pory rozczarowywał po dużej letniej przeprowadzce z Juventusu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy