Wymiana na linii Napoli-Inter?

Wymiana na linii Napoli-Inter?
Bartłomiej Bolczyk
Bartłomiej Bolczyk
Źródło: Corriere dello Sport

Inter oraz Napoli mogą wymienić się piłkarzami.

Klub z Giuseppe Meazza jest zainteresowany pozyskaniem skrzydłowego Napoli, Driesa Mertensa. Mediolańczycy złożyli już nawet ofertę, na którą składało się sześć milionów euro oraz Andrea Ranocchia. Neapolczycy odrzucili jednak propozycję, ale mogą skusić się na Fredy'ego Guarína.

Maurizio Sarri chciałby Kolumbijczyka w swoim zespole. Miałby on grać za napastnikami, dzięki czemu szkoleniowiec mógłby nieco głębiej ustawić Marka Hamsika.

Na wypadek gdyby sam Guarín nie wystarczył, Inter jest gotów włączyć do transakcji również Juana Jesusa. Media twierdzą, że Napoli jest zainteresowane sprowadzeniem brazylijskiego defensora.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino Lech Poznań: Marchwiński na radarze Torino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy