Wymiana na linii Tottenham - Napoli?

Wymiana na linii Tottenham - Napoli?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Il Mattino

SSC Napoli negocjuje z Tottenhamem wymianę, w ramach której do Neapolu miałby się przenieść Jan Vertonghen, natomiast w drugą stronę Valon Behrami.

Zwolennikiem talentu Belga jest trener "Azzurrich", Rafa Benitez. W ramach rozliczenia za 26-letniego stopera, prócz gotówki, gotów są oddać reprezentanta Szwajcarii, Valona Behramiego. Możliwe jest, że sam Vertonghen byłby zainteresowany przenosinami do Włoch, gdyż tam miałby zagwarantowaną grę w Lidze Mistrzów. Nie wiadomo jednak czy działacze Tottenhamu byliby zainteresowani sprzedażą swojego zawodnika.

Inną możliwą opcją dla Vertonghena jest transfer do Zenita Sankt Petersburg, gdzie spotkałby swojego byłego menedżera, Andre Villasa-Boasa. Transfer do Rosji jest jednak mniej prawdopodobny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy