Wypadek samochodowy piłkarzy Metz. Manuel Cabit poważnie ranny

Wypadek samochodowy piłkarzy Metz. Manuel Cabit poważnie ranny fot. Manuel Cabit I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Metz

Metz poinformowało, że grający we francuskim klubie 26-letni Manuel Cabit oraz 23-letni Kévin N'Doram mieli wypadek samochodowy.

Do wypadku doszło w niedzielę wczesnym popołudniem na francuskiej autostradzie A4 łączącej Paryż ze Strasburgiem.

Grający na pozycji defensywnego pomocnika N'Doram wyszedł z niego bez szwanku i opuścił już szpital. Metz potwierdziło jednak, że jest on w szoku i w najbliższych dniach będzie odpoczywał.

Cabit został poważnie ranny. Metz nie poinformowało na razie, co dokładnie mu się stało, ale lewy obrońca z Martyniki w najbliższym czasie będzie przebywał w szpitalu. Choć sytuacja jest poważna, wszystko wskazuje na to, że życiu zawodnika nie zagraża niebezpieczeństwo. Metz zapewniło wszelkie wsparcie jemu i jego najbliższym.

N'Doram rozegrał w tym sezonie dziewięć spotkań w Ligue 1. Cabit wybiegał na jej murawy trzy razy, notując asystę. Po 12 kolejkach Metz zajmuje dziewiętnaste miejsce w ligowej tabeli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku Trzech gigantów po „Messinho”. Transfer możliwy dopiero w 2025 roku OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK OFICJALNIE: Tomáš Pekhart odszedł z Gaziantep FK

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy