Yağmur Aşık zleciła zabójstwo męża za ponad milion euro. Były reprezentant Turcji miał zniknąć bez śladu

Yağmur Aşık zleciła zabójstwo męża za ponad milion euro. Były reprezentant Turcji miał zniknąć bez śladu fot. Yagmur Asik [Instagram]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hürriyet

Emre Aşık mógł nie dożyć spokojnej starości przez zachłanność swojej żony. Para zamierzała się rozwieść po ośmiu latach małżeństwa, ale Yağmur Aşık wiedziała, że w takiej sytuacji nie będzie mogła liczyć na otrzymanie pokaźnej sumy pieniędzy, dlatego postanowiła zlecić zabójstwo męża.

46-latek był w przeszłości uważany za świetnej klasy piłkarza i z powodzeniem występował w czołowych stambulskich klubach takich jak Fenerbahçe, Beşiktaş oraz Galatasaray.

Dobra postawa prezentowana w tych zespołach umożliwiła mu grę w reprezentacji Turcji oraz wyjazd z nią na udane dla niej Mistrzostwa Świata w 2002 roku (trzecie miejsce) oraz Mistrzostwa Europy w 2008 roku (porażka w półfinale z Niemcami).

Nie da się zatem ukryć, że Emre Aşık dobrze pokierował swoją karierą i po jej zakończeniu w 2010 roku nie musiał martwić się o swoją przyszłość.

Z tego też powodu postanowił niedługo później założyć rodzinę i ożenił się z Yağmur, z którą ma trójkę dzieci. Niestety para po ośmiu latach małżeństwa oddaliła się od siebie i żona byłego piłkarza znalazła sobie nowego partnera, co w konsekwencji miało doprowadzić do rozwodu państwa Aşıków.

Yağmur nie potrafiła się jednak pogodzić z faktem, że rozstanie z mężem pozbawi jej dostępu do jego dużego majątku. Z tego też powodu postanowiła poprosić swojego kochanka o zamordowanie Emre. W tym celu kupiła mu broń, ale ten przyznał, że nie był w stanie zabić drugiego człowieka.

- Mam romans z Yağmur. Myślała tylko o odziedziczeniu fortuny po śmierci Emre. Poprosiła mnie o zabicie go, ale odmówiłem. Kiedyś przyniosła mi kawałek mięsa i chciała, żebym w nie strzelił. Próbowałam to zrobić, ale zamknęłam oczy i nie mogłem - powiedział kochanek w trakcie zeznań w prokuraturze.

Z tego też powodu pani Aşık zdecydowała się wynająć płatnego zabójcę i zaoferowała mu 10 milionów lir tureckich (1,12 mln euro), żeby ten zabił jej męża i pozbył się ciała w taki sposób, aby nikt go nigdy nie odnalazł.

Plan żony piłkarza nie został jednak zrealizowany, ponieważ ów zabójca doskonale zdawał sobie sprawę z faktu, kim jest Emre i co osiągnął dla tureckiego futbolu, dlatego poinformował go o zamiarach Yağmur.

Ten nie mógł w takiej sytuacji zrobić nic innego, jak zgłosić całą sprawę na policji. Ta w ekspresowym tempie zebrała wszelkie dowody i zeznania, które doprowadziły do aresztowania pani Aşık, jej kochanka oraz wynajętego zabójcy.

Cała trójka czeka na pierwszą rozprawę w Wyższym Sądzie Karnym w Düzce, obszarze położonym w regionie Morza Czarnego.

Więcej na temat: Emre Aşık Yağmur Asik Turcja

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami OFICJALNIE: Kadra olimpijskiej reprezentacji Brazylii naszpikowana gwiazdkami Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Chelsea: Dlatego Čech został włączony do kadry „The Blues” Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Gerrard: To najpiękniejsza bramka, jaką kiedykolwiek widziałem na żywo [WIDEO] Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Bilić komentuję sytuację Grosickiego: Współczuję mu... Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Jović z poważnym problemami. Grozi mu pół roku więzienia Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS] Real Madryt: Dwóch potencjalnych następców Zidane'a [AS]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy