Yakin następcą Manciniego?

Yakin następcą Manciniego?
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: goal.com

Tureckie media informują, że Murat Yakin może zastąpić na stanowisku trenera Galatasaray Roberto Manciniego, który dziś przestał pełnić tę rolę.

I choć w ostatnim czasie Yakina łączono przede wszystkim ze Spartakiem Moskwa, to teraz sytuacja może ulec zmianie. 39-latek udał się prawdopodobnie na negocjacje z przedstawicielami tureckiego klubu.
 
Szwajcar o tureckich korzeniach od dwóch lat prowadził FC Basel. Wcześniej jako trener pracował także z Grasshoppers Zurych, Concordią Basel i FC Thun.
 
Klub z Moskwy nowego szkoleniowca ma ogłosić 16 czerwca. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził FIFA 23: Konsolowi gracze oburzeni. System zabezpieczeń się nie sprawdził Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] Liga Mistrzów: Siedem minut wytrzymał Kamil Grabara. Erling Braut Haaland w transie [WIDEO] OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Koniec „złotej ery” Herthy. Lars Windhorst sprzedaje udziały w cieniu skandalu OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem OFICJALNIE: Xabi Alonso z dużym trenerskim wyzwaniem Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Milan Škriniar jednak nie trafi do PSG? Możliwy zwrot akcji Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Lautaro Martínez z hitowym transferem? „Nie zdziwiłbym się” Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił Rafał Rostkowski po meczu Interu Mediolan z Barceloną: Sędzia wideo pośpieszył się i pomylił

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy