Yilmazowi najbliżej do Lazio

Yilmazowi najbliżej do Lazio
Karol Wojnarowski
Karol Wojnarowski
Źródło: Football Italia

Nowy trener Lazio, Vladimir Petković już znalazł pierwszy cel transferowy, który jest bliski finalizacji. Ma nim być superstrzelec Trabzonsporu, Burak Yilmaz.

Włoskie źródła twierdzą, że rozmowy pomiędzy przedstawicielami obu klubów trwają już od miesiąca i obecnie są w bardzo zaawansowanym etapie. Niedługo ma zostać ogłoszony transfer Turka na Stadio Olimpico.

26-letni Yilmaz to król strzelców ostatniego sezonu tureckiej Superligi. W 34 spotkaniach strzelił aż 33 bramki. Ogółem, odkąd trafił do Trabzonu w 2010, w 75 meczach we wszystkich rozgrywkach znalazł drogę do siatki 55 razy.

Napastnik zagrał też 12 meczów w kadrze narodowej. Jego klauzula odejścia w kontrakcie z Trabzonsporem wynosi zaledwie 5 milionów euro. Media w Turcji podają informacje, że Yilmaz już podpisał wstępną umowę z Lazio.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy