Youssef En-Nesyri ponownie łączony z przenosinami do Premier League

Youssef En-Nesyri ponownie łączony z przenosinami do Premier League fot. Juanlu Fajardo / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Estadio Deportivo | Daily Mail

Youssef En-Nesyri znalazł się znów na celowniku West Hamu United - donoszą „Estadio Deportivo” i „Daily Mail”.

Przedstawiciele „Młotów” obserwowali uważnie w przeszłości reprezentanta Maroka i podjęli nawet raz zdecydowaną próbę jego pozyskania z Sevilli za 30 milionów euro.

Wystosowana oferta nie spotkała się jednak ze zrozumieniem klubu z Andaluzji, co w konsekwencji ostudziło zapędy londyńskiej drużyny, która w późniejszym czasie skupiła się na sprowadzeniu Gianluki Scamakki z Sassuolo.

Reprezentant Włoch przybył ostatecznie do londyńskiej drużyny ostatniego lata za 36 milionów euro i na razie nie spełnia pokładanych w nim nadziei, bo w dotychczas 22 rozegranych meczach zdobył tylko sześć bramek.

Z tego powodu West Ham United zaczął ponownie rozglądać się po rynku za nowym atakującym i znów zwrócił uwagę na Youssefa En-Nesyriego.

Ekipa z Premier League liczy na to, że tym razem Sevilla okaże się bardziej skora do podjęcia ewentualnych zaawansowanych rozmów w obliczu prezentowania się w trwających rozgrywkach poniżej oczekiwań.

Zespół z LaLigi nie musi na razie dążyć za wszelką cenę do sprzedaży Marokańczyka, bo ten jest związany z nimi do 30 czerwca 2025 roku, ale wiele na to wskazuje, że nie może już liczyć na zgarnięcie za niego sumy sięgającej ostatniej propozycji „Młotów”.

25-letni napastnik wystąpił w 16 spotkaniach w tym sezonie i zdobył w nich dwie bramki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Bayern Monachium: Zatrudnienie Thomasa Tuchela zwiększyło szanse na hitowy transfer Venezia może ściągnąć Polaka Venezia może ściągnąć Polaka FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” FC Barcelona z niespodziewanym kandydatem na prawego obrońcę? „Był obserwowany w czwartek” Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Matty Cash udawał kontuzję? Ekspert ma swoje wnioski Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Mateusz Borek znowu ostro o reprezentacji Polski: To mnie zażenowało najbardziej Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban rozpoczyna porządki. Pożegnano pomocnika [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej Legia Warszawa: Po nich spodziewano się na pewno więcej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy