Z Ajaksu do Premier League?

Z Ajaksu do Premier League?
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Daily Star

Anwar El Ghazi znalazł się na celowniku trzech klubów z Premier League — donosi angielska prasa.

Zdobywca siedmiu bramek w siedmiu meczach Ajaksu notuje bardzo dobry start sezonu. Niemal z marszu zapewniło mu to zainteresowanie ze strony przedstawicieli klubów z Anglii.

W styczniu swoje oferty do siedziby „Godenzonen” powinni wysłać działacze: Stoke City, Bournemouth oraz Southamptonu. Sam zainteresowany zdecydował się nie komentować doniesień dziennikarzy z Wysp.

Anwar El Ghazi urodził się 3 maja 1995 roku w Barendrechcie. Jego pierwszym klubem był BVV Barendrecht, skąd w 2006 roku trafił do szkółki Feyenoordu. W 2014 roku podpisał swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Ajaksem. Do tej pory w jego barwach zdobył 16 bramek w 37 meczach. 20-latek jest również młodzieżowym reprezentantem Holandii.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] Piotr Zieliński zaczyna sezon od gola z Hellasem Verona [WIDEO] OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City OFICJALNIE: Jakub Stolarczyk opuszcza Leicester City Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy Robert Lewandowski wybrał cztery ulubione piłkarskie legendy FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż FC Barcelona: Rozmowy w sprawie Memphisa Depaya. Transfer tuż-tuż Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Chelsea już blisko transferu pomocnika. Trzecia oferta Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem Awantura w szatni Manchesteru United jeszcze przed meczem z Brentfordem FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em FC Barcelona gotowa iść na wojnę z Martinem Braithwaite'em

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy