Z Barcelony do Schalke. Juan Miranda finalizuje przeprowadzkę

Z Barcelony do Schalke. Juan Miranda finalizuje przeprowadzkę
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RAC 1

Juan Miranda prawdopodobnie dołączy do Schalke, donosi RAC 1.

19-latek to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników rezerw Barcelony. Na Camp Nou nie ma jednak większych szans na regularne występy w pierwszym zespole, dlatego działacze chcą go wypożyczyć.

W ostatnich dniach w jego kontekście mówiło się przede wszystkim o Marsylii. Oba kluby nie mogły dojść do porozumienia w kwestii formy operacji. Z impasu w negocjacjach skorzysta prawdopodobnie Schalke.

Lewy obrońca ma przenieść się do Zagłębia Ruhry na zasadzie wypożyczenia. Oba podmioty doszły do konsensu w sprawie umowy, która ma obowiązywać do 30 czerwca 2021 roku. Nie znajdzie się w niej prawdopodobnie opcja na wykup.

Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii występował w minionych rozgrywkach w rezerwach katalońskiego zespołu. Tam zanotował 23 występy. Na jego dorobek złożył się jeden gol i trzy asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy