Z Bundesligi do Barcelony? CZTERECH zawodników na celowniku Katalończyków

Z Bundesligi do Barcelony? CZTERECH zawodników na celowniku Katalończyków
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Mundo Deportivo

Jak poinformowało „Mundo Deportivo”, FC Barcelona przygląda się czterem młodym zawodnikom z Bundesligi.

W poprzedni weekend na trybunach podczas spotkania Bayeru Leverkusen z Schalke Gelsenkirchen był obecny główny skaut „Dumy Katalonii”, Ariedo Braida. Już wtedy niemieckie media informowały o jego zainteresowaniu Jonathanem Tahem z ekipy „Aptekarzy” i Leonem Goretzką z Schalke. Włoch został nawet zapytany o zdanie na temat tego drugiego, ale odpowiedział, że dla niego jest jeszcze zbyt wcześnie na transfer do Barcelony.

Według informacji zgromadzonych przez „Mundo Deportivo”, lista potencjalnych piłkarzy Barcelony jest dłuższa. Podczas tamtego spotkania pod okiem Braidy znajdowali się również Julian Brandt, Benjamin Henrichs (obaj Bayer) i Max Meyer z Schalke. Co ciekawe, umowy obu zawodników z Gelsenkirchen wygasają już wraz z końcem czerwca 2018 roku. Ponadto, obaj nie przejawiają najmniejszych chęci na kontynuowanie tej współpracy.

Jeśli chodzi o zawodników Bayeru, to kontrakt Brandta jest zaledwie o jeden rok dłuższy, co sprawia, że przyszłe lato będzie najlepszym momentem na jego sprzedaż. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja 20-letniego Henrichsa, który może otrzymywać pensję w Leverkusen do połowy 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Polska - Słowacja. Sousa ZASKOCZYŁ! [OFICJALNIE] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy