Z Chelsea do Liverpoolu?!

Z Chelsea do Liverpoolu?! fot. sbonsi / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Paul Gorst

Z Chelsea do Liverpoolu? Według informacji, które podaje Paul Gorst, na radar ekipy z Anfield trafił Levi Colwill.

Liverpool nie prezentuje w tym sezonie takiego poziomu, jakiego oczekiwaliby od drużyny Jürgena Kloppa kibice. Ekipa z Anfield zajmuje w tabeli dopiero ósme miejsce i nadal nie wiadomo, czy awansuje do Ligi Mistrzów.

We wczesne sobotnie popołudnie drużyna prowadzona przez niemieckiego menedżera musiała zmierzyć się z zimnym prysznicem, bo uległa na wyjeździe aż 1-4 z Manchesterem City.

Nie ma wątpliwości, że po sezonie dojdzie w Liverpoolu do sporych przetasowań. Celów jest kilka, a jednym z nich sprowadzenie kogoś, kto wzmocni rywalizację w defensywie.

Według informacji Paula Gorsta w orbicie zainteresowań znalazł się Levi Colwill.

20-latek to wychowanek Chelsea, który przebywa obecnie na wypożyczeniu w Brightonie. Tam, zanim doznał kontuzji, spisywał się całkiem nieźle, dlatego pojawił się pomysł, by pozyskać go do Liverpoolu.

Skauci „The Reds” w najbliższych tygodniach będą śledzić rozwój tego zawodnika i jeśli zaprezentuje określony poziom, to można spodziewać się, że latem wpłynie za niego stosowna propozycja.

Colwill rozegrał w tym sezonie łącznie 14 meczów.

Jego transfer czasowy do Brightonu trwa do 31 maja 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy