Z Chelsea do Rumunii?!

Z Chelsea do Rumunii?!
Michał Flis
Michał Flis
Źródło: Digi Sport

Będący od kilku lat zawodnikiem londyńskiej Chelsea Josimar Quintero może niebawem udać się na kolejne wypożyczenie.

Pochodzący z Ekwadoru środkowy pomocnik trafił na Stamford Bridge w 2013 roku stając się od tamtego momentu jedną z gwiazd młodzieżowych struktur popularnych „The Blues”. Mimo dobrej postawy, jaką prezentował m.in. w rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Mistrzów nie było mu dane zadebiutować w pierwszym zespole prowadzonym przez Antonio Conte.

Z tego też powodu w poszukiwaniu regularnych występów latem bieżącego roku udał się na wypożyczenie do rosyjskiego FK Rostów, jednak jak dotąd nie zdołał zagrać w ani jednym oficjalnym meczu wicemistrzów Rosji sprzed roku.

Wybawieniem w tej sytuacji może okazać się dlań kolejne wypożyczenie, tym razem do jednego z przedstawicieli ligi rumuńskiej. Prezydent tamtejszego CSMS Jassy, Adrian Ambrosie potwierdził na łamach „Digi Sport”, iż młody Ekwadorczyk został zaoferowany jego drużynie i najprawdopodobniej w najbliższym czasie dopięte zostaną wszelkie szczegóły półrocznego wypożyczenia.

20-letni Quintero jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych młodych piłkarzy w Ameryce Południowej. Od ósmego roku życia terminował zresztą w słynnej barcelońskiej akademii La Masia, gdzie zauważyli go wysłannicy wspomnianej Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy