Z Wisły Kraków do Lubina

Z Wisły Kraków do Lubina
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy| Janekx89| Własne

Rafał Pietrzak zostanie wypożyczony do Zagłębia Lubin.

25-latek trafił do Wisły Kraków blisko dwa lata temu. Obrońca wcześniej przywdziewał barwy pierwszoligowego GKS-u Katowice. Jego przygoda z „Białą Gwiazdą” przebiegła głównie pod znakiem kontuzji Achillesa, która wyłączyła go z gry do końca ubiegłego sezonu. W bieżących rozgrywkach rozegrał raptem jedno spotkanie przeciwko Wiśle Płock w ramach Pucharu Polski.

Teraz przyszedł czas na nowe wyzwania. Po zawodnika zgłosiło się Zagłębie. 25-latek trafi do drużyny „Miedziowych” na zasadzie wypożyczenia z opcją pierwokupu. W zespole prowadzonym przez Mariusza Lewandowskiego Pietrzak powinien mieć większe szanse na grę, bo jedynym zdrowym zawodnikiem występującym na lewej obronie jest Saša Balić. W kadrze zespołu „Miedziowych” znajduje się jeszcze Daniel Dziwniel, ale on z kolei zerwał więzadła krzyżowe i w tym sezonie nie wróci na boisko.

Pietrzak jest drugim po Łukaszu Monecie zawodnikiem, który zasili szeregi Zagłębia Lubin. Blisko przenosin do zespołu „Miedziowych” jest także bramkarz Piotr Leciejewski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy