Zagłębie Lubin nie próżnuje. Tajti i Suljić na testach

Zagłębie Lubin nie próżnuje. Tajti i Suljić na testach
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info| Przegląd Sportowy

Mátyás Tajti i Asmir Suljić zostaną zawodnikami Zagłębia Lubin.

Ostatnie dni w Lubinie przebiegały pod znakiem porażki w stosunku 2-4 z krakowską Wisłą oraz dymisji trenera pierwszego zespołu Bena van Daela.

Wydaje się, że dla kibiców tego klubu w najbliższych godzinach ponownie zaświeci słońce. O krok od dołączenia do drużyny są bowiem dwaj zawodnicy. Mowa o Mátyásie Tajtim oraz Asmirze Suljiciu. Obaj piłkarze od ósmej rano będą przechodzić testy medyczne.

Jeśli badania przebiegną pomyślnie, zostaną zaprezentowani, jako nowi gracze „Miedziowych”.

Pierwszy ze wspomnianych graczy to środkowy pomocnik, który pierwsze szlify zbierał w słynnej La Masii. Ostatnie miesiące spędził jednak w Diósgyőri.

W obecnych rozgrywkach zanotował już cztery występy. Na jego dorobek złożyły się dwie bramki.

Drugi z piłkarzy to z kolei skrzydłowy. Suljić był w przeszłości związany z Wisłą Kraków, w której szeregach spędził jednak tylko dwa tygodnie. Tam bowiem nie wszystko poszło po jego myśli i z przyczyn poza sportowych postanowił rozstać się z tym klubem.

W sobotę informowaliśmy, że rozwiązał on za porozumieniem stron umowę z Olimpiją Ljublana i najprawdopodobniej trafi do Polski. Przeprowadzkę ułatwiło mu Zagłębie Lubin, które złożyło mu stosowną propozycję.

27-latek rozegrał od początku sezonu osiem meczów. Strzelił w nich dwie bramki. Ponadto zaliczył jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy