Zagłębie Lubin: Tomasz Makowski czwartym letnim nabytkiem [OFICJALNIE]

Zagłębie Lubin: Tomasz Makowski czwartym letnim nabytkiem [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin potwierdziło angaż Tomasza Makowskiego.

22-letni Tomasz Makowski związał się z Zagłębiem Lubin kontraktem ważnym do 30 czerwca 2024 roku.

Makowski w przeszłości szkolił się w UKS-ie SMS-ie Łódź, skąd w 2015 roku przeszedł do Lechii Gdańsk. Początkowo pomocnik występował tam w juniorach, aż w końcu, przebywając w międzyczasie na wypożyczeniu w Górniku Łęczna, zadebiutował w pierwszym zespole. Łącznie rozegrał w nim 101 meczów (pięć goli i sześć asyst), z czego 15 w ostatnim sezonie Ekstraklasy.

- Pierwsze wrażenia są na pewno bardzo dobre. Poznałem już kolegów z szatni, a duże wrażenie robią na mnie obiekty dookoła stadionu, a także to, że Zagłębie to poukładany klub. Zależało mi, by przyjść przed rozpoczęciem okresu przygotowawczego, niestety trafiłem tydzień po starcie przygotowań, ale jestem gotowy i do dyspozycji trenera i całego sztabu. Chciałbym jak najszybciej zgrać się z całym zespołem - powiedział Makowski po parafowaniu umowy.

Jest to czwarty letni transfer Zagłębia, które wcześniej pozyskało Marko Poletanovicia, Szymona Kobusińskiego oraz Arkadiusza Woźniaka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Juventus chce polskiego bramkarza. Letni transfer na horyzoncie Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Zbigniew Boniek zachwycony kadrowiczem. „Ani Jan Bednarek, ani Jakub Kiwior tego nie mają” Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Real Madryt zaskoczony decyzją Brahima Diaza. Klub i piłkarz mają odmienny plan na przyszłość Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy