Zagraniczne oferty dla Wiślaków

Zagraniczne oferty dla Wiślaków
Redakcja
Redakcja
Źródło: Dziennik / Przegląd Sportowy / wislakrakow.com

Dzisiaj pojawiły się informacje o zainteresowaniu ze strony zagranicznych klubów trzema zawodnikami Wisły Kraków. Mowa o Radosławie Sobolewskim, Dariuszu Dudce oraz Adamie Kokoszce. <br><br> Radosław Sobolews(...)

Dzisiaj pojawiły się informacje o zainteresowaniu ze strony zagranicznych klubów trzema zawodnikami Wisły Kraków. Mowa o Radosławie Sobolewskim, Dariuszu Dudce oraz Adamie Kokoszce.

Radosław Sobolewski od dłuższego czasu znajduje się na celowniku klubów ze wschodniej Europy. Najchętniej w swoich składach widziałyby go Lokomotiv Moskwa i Saturn Mosk Oblast. Wszystko wskazuje na to, że na dniach do Krakowa ma trafić konkretna oferta właśnie z Moskwy. Niewątpliwym atutem Polaka jest zakończenie kariery reprezentacyjnej, dzięki czemu przez praktycznie cały czas będzie mógł być do dyspozycji klubu. W Rosji ten defensywny pomocnik mógłby liczyć na trzykrotne podwyższenie apanaży.

Najbardziej realnym kierunkiem dla Dariusza Dudki wydaje się Serie A. Co kilka dni pojawiają się kolejne informacje na ten temat. Poważnie rozważa możliwość wykupienia Polaka zwłaszcza Lazio Rzym. Stanie się tak jednak tylko w przypadku, gdy do AC Milanu odejdzie środkowy obrońca Guglielmo Stendardo.

Konkretną ofertę otrzymał do tej pory jednak jedynie najmłodszy z całej trójki Adam Kokoszka. Wystawiony na listę transferową środkowy obrońca, mający za sobą występy reprezentacyjne, miałby trafić na zasadzie wypożyczenia do jednego ze słabszych zespołów ligi szwajcarskiej - FC St Gallen. Szwajcarzy chcą go wypożyczyć do końca sezonu, by pomógł im w utrzymaniu się w najwyższej klasie rozgrywkowej. Sam Kokoszka jest bardzo pozytywnie nastawiony do tej propozycji. I jeśli nie trafi się żadna lepsza, to pewnie trafi do kraju Helwetów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy