Zappacosta opuszcza Chelsea

Zappacosta opuszcza Chelsea fot. Chelsea
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Gianluca Di Marzio

Roma jest o krok od pozyskania Davide Zappacosty, informuje Gianluca Di Marzio.

Włoch od jakiegoś czasu nie ma miejsca w składzie stołecznego klubu. Przed letnim oknem transferowym otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Chciał go pozyskać Inter, jednak wydaje się, że zakotwiczy w innym zespole.

Roma finalizuje wypożyczenie zawodnika do końca sezonu. W umowie nie znajdzie się opcja transferu definitywnego.

W Rzymie Zappacosta zastąpi Davide Santona. Lewy obrońca, który wzmocnił „Giallorossi” w lipcu 2018, nie spełnił pokładanych w nim nadziei i prawdopodobnie przeprowadzi się do SPAL.

Zappacosta trafił  do Anglii z Torino latem 2017 roku. Sięgnął po niego Antonio Conte. Wówczas to wspomniana transakcja pochłonęła 25 milionów euro.

Włoch od tamtej pory rozegrał dla Chelsea 52 mecze. Strzelił w nich dwie bramki i zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy