Zappacosta wróci do Serie A?!

Zappacosta wróci do Serie A?! fot. Chelsea
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia

Według stacji Sky Sport Italia Davide Zappacosta jest o krok od powrotu na włoskie boiska. Prowadzi on bowiem zaawansowane rozmowy z Atalantą.

W obliczu prawdopodobnego odejścia Hansa Hateboera, a także rozstania z Timothym Castagne, bergamczycy stanęli przed trudnym zadaniem ich zastąpienia, choć początkowo wydawało się, że będzie zdecydowanie inaczej.

Atalanta w ostatnich dniach prowadziła negocjacje z Romą w sprawie wypożyczenia Ricka Karsdorpa z opcją wykupu po wpłaceniu na konto „Wilków” siedmiu milionów euro. Stacja Sky Sport Italia przekonuje jednak, że ćwierćfinalista Ligi Mistrzów napotkał poważne problemy dotyczące sfinansowania całej operacji, co sprawiło, że obrał inny cel.

Jest nim Davide Zappacosta, który w poprzedniej kampanii był już w Serie A. Tam jednak zbyt wiele nie pograł, bowiem w październiku zeszłego roku uszkodził kolano. Aktualnie przebywa on w Chelsea, lecz londyńczycy nie wiążą z nim planów na przyszłość i są otwarci na rozmowy z innymi klubami.

Tym sposobem trzecia siła Serie A skontaktowała się z Włochem i obecnie ustala już szczegóły jego wypożyczenia, które ma zawierać opcję ewentualnego transferu definitywnego. Dodajmy, że gdyby istotnie 13-krotny reprezentant „Azzurrich” zawitał do Bergamo, byłby to dla niego powrót po pięciu latach przerwy.

28-letni prawy defensor, broniąc barw Atalanty w latach 2011-2015, wystąpił w 30 spotkaniach (trzy gole i asysta). W koszulce Chelsea jak dotąd było mu dane zagrać 52 razy.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alaba w Premier League?! Rozmowy ruszą w styczniu Alaba w Premier League?! Rozmowy ruszą w styczniu OFICJALNIE: Joleon Lescott wznawia karierę. Zagra w Pucharze Króla OFICJALNIE: Joleon Lescott wznawia karierę. Zagra w Pucharze Króla Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Ibrahimović spotkał się z selekcjonerem reprezentacji Szwecji Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Liverpool rozpoczął negocjacje z piłkarzem Ajaksu Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Lineker: Maradona? Nigdy nie widziałem, żeby ktokolwiek tak radził sobie z piłką Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Bielsa: Klich może grać w najlepszych klubach świata. U mnie początkowo miał być środkowym obrońcą... Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO] Kibice Napoli oddają hołd Maradonie. Wyjątkowe obrazki pod Stadio San Paolo [FOTO, WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy