Zarobki selekcjonerów, którzy jadą na Euro 2016. Nawałka bardzo nisko!

Zarobki selekcjonerów, którzy jadą na Euro 2016. Nawałka bardzo nisko!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Finance Football

"Finance Football" przygotowało zestawienie zarobków selekcjonerów reprezentacji, które wezmą udział w Euro 2016.

Na samym szczycie znajduje się Roy Hodgson, inkasujący rocznie pięć milionów euro. Za jego plecami uplasował się Antonio Conte, natomiast trzecią lokatę okupuje Fatih Terim prowadzący Turcję, co można uznać za dość dużą niespodziankę. 

Wysoką, siódmą lokatę zajmuje także opiekun jednej z rewelacji eliminacji do europejskiego czempionatu, czyli Marcel Koller. Trener Austriaków zarabia prawie ośmiokrotnie więcej od Adama Nawałki, który uplasował się na 18. pozycji.

Na uwagę zasługuje fakt, że selekcjoner Rosji pracuje za darmo. Mógł sobie oczywiście na to pozwolić, gdyż jednocześnie prowadzi także CSKA Moskwa. Jego poprzednik, czyli Fabio Capello, pobierał natomiast aż dziewięć milionów rocznie i gdyby nie stracił stanowiska, zdeklasowałby stawkę.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Vuković o potencjalnym powrocie Boruca do Legii Barcelona: Umtiti kontuzjowany Barcelona: Umtiti kontuzjowany OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne OFICJALNIE: Jakub Wilk w Tarnovii Tarnowo Podgórne Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO] Morawiecki: Robimy takie projekty, żeby młodzi piłkarze marzyli o grze w Białymstoku, a nie Manchesterze, Barcelonie czy Madrycie [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy