Zarobki selekcjonerów, którzy jadą na Euro 2016. Nawałka bardzo nisko!

Zarobki selekcjonerów, którzy jadą na Euro 2016. Nawałka bardzo nisko! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Finance Football

"Finance Football" przygotowało zestawienie zarobków selekcjonerów reprezentacji, które wezmą udział w Euro 2016.

Na samym szczycie znajduje się Roy Hodgson, inkasujący rocznie pięć milionów euro. Za jego plecami uplasował się Antonio Conte, natomiast trzecią lokatę okupuje Fatih Terim prowadzący Turcję, co można uznać za dość dużą niespodziankę. 

Wysoką, siódmą lokatę zajmuje także opiekun jednej z rewelacji eliminacji do europejskiego czempionatu, czyli Marcel Koller. Trener Austriaków zarabia prawie ośmiokrotnie więcej od Adama Nawałki, który uplasował się na 18. pozycji.

Na uwagę zasługuje fakt, że selekcjoner Rosji pracuje za darmo. Mógł sobie oczywiście na to pozwolić, gdyż jednocześnie prowadzi także CSKA Moskwa. Jego poprzednik, czyli Fabio Capello, pobierał natomiast aż dziewięć milionów rocznie i gdyby nie stracił stanowiska, zdeklasowałby stawkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Lech Poznań poważnie osłabiony na resztę sezonu? Podstawowy piłkarz może przejść zabieg Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Górnik Zabrze nie musi się martwić o kondycję finansową. Na tym zawodniku zarobią dobre pieniądze Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Raków Częstochowa z najwartościowszym zawodnikiem w Ekstraklasie. Transfermarkt zaktualizował wyceny Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt Sergio Ramos zaskoczy kierunkiem transferu? Na stole gigantyczny kontrakt FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury FC Barcelona planuje jeden spektakularny transfer. Trzy gwiazdorskie kandydatury Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Lech Poznań ma kolejny nieoszlifowany diament. „Chętnych nie brakuje” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów” Patrice Evra diagnozuje problem PSG. „Dlatego nie radzą sobie w Lidze Mistrzów”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy