Zarobki selekcjonerów, którzy jadą na Euro 2016. Nawałka bardzo nisko!

Zarobki selekcjonerów, którzy jadą na Euro 2016. Nawałka bardzo nisko! fot. Transfery.info
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Finance Football

"Finance Football" przygotowało zestawienie zarobków selekcjonerów reprezentacji, które wezmą udział w Euro 2016.

Na samym szczycie znajduje się Roy Hodgson, inkasujący rocznie pięć milionów euro. Za jego plecami uplasował się Antonio Conte, natomiast trzecią lokatę okupuje Fatih Terim prowadzący Turcję, co można uznać za dość dużą niespodziankę. 

Wysoką, siódmą lokatę zajmuje także opiekun jednej z rewelacji eliminacji do europejskiego czempionatu, czyli Marcel Koller. Trener Austriaków zarabia prawie ośmiokrotnie więcej od Adama Nawałki, który uplasował się na 18. pozycji.

Na uwagę zasługuje fakt, że selekcjoner Rosji pracuje za darmo. Mógł sobie oczywiście na to pozwolić, gdyż jednocześnie prowadzi także CSKA Moskwa. Jego poprzednik, czyli Fabio Capello, pobierał natomiast aż dziewięć milionów rocznie i gdyby nie stracił stanowiska, zdeklasowałby stawkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Wieczysta Kraków dopina transfer z klubu Ekstraklasy?! Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/05/2024] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Niesamowite! Pierwszy taki przypadek w historii baraży o Bundesligę [WIDEO] Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Kajetan Szmyt łączony z dwoma nowymi klubami Ekstraklasy Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! Jakub Piotrowski na sprzedaż, ale tanio nie będzie! 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie 10 bramek w 31 meczach! Legia Warszawa chce go u siebie Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17! Z nimi zagrają Polacy w ćwierćfinale EURO U-17!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy