Zaskakujące zainteresowanie Kucharczykiem

Zaskakujące zainteresowanie Kucharczykiem
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: FourFourTwo

Według „FourFourTwo” Michał Kucharczyk może trafić do A-League.

Od dłuższego czasu zainteresowanie skrzydłowym Legii Warszawa przejawia mistrz Adelaide United, składając kolejne zapytania.

Wątpliwe jednak, że 25-latek będzie chciał przenieść się do Australii. Transfer nie jest też w interesie Legii, gdyż zawodnik musiałby uprzednio rozwiązać umowę, obecnie obowiązującą do 30 czerwca 2017 roku.

Adelaide w imponującym stylu wygrało ostatni sezon A-League  (w finale 3-1 z Western Sydney Wanderers). W związku z sukcesem zagra w kolejnej edycji Azjatyckiej Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Piqué grzmi po blamażu z Bayernem. „Klub potrzebuje gruntownych zmian” Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium Liga Mistrzów: Wstyd. Żenada. Kompromitacja. FC Barcelona rozbita przez Bayern Monachium Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Bartosz Białek przechodzi za pięć milionów euro, ale nie do Borussii Mönchengladbach Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera Borussia Dortmund o krok od pozyskania Reiniera U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją U-21: Michniewicz ogłosił zagraniczne powołania na mecze z Estonią i Rosją Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania Brzęczka na wrześniowe mecze [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Zagraniczne powołania Brzęczka na wrześniowe mecze [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Willian w Arsenalu OFICJALNIE: Willian w Arsenalu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy