Zaskakujące zainteresowanie Kucharczykiem

Zaskakujące zainteresowanie Kucharczykiem
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: FourFourTwo

Według „FourFourTwo” Michał Kucharczyk może trafić do A-League.

Od dłuższego czasu zainteresowanie skrzydłowym Legii Warszawa przejawia mistrz Adelaide United, składając kolejne zapytania.

Wątpliwe jednak, że 25-latek będzie chciał przenieść się do Australii. Transfer nie jest też w interesie Legii, gdyż zawodnik musiałby uprzednio rozwiązać umowę, obecnie obowiązującą do 30 czerwca 2017 roku.

Adelaide w imponującym stylu wygrało ostatni sezon A-League  (w finale 3-1 z Western Sydney Wanderers). W związku z sukcesem zagra w kolejnej edycji Azjatyckiej Ligi Mistrzów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Barcelona: Podzielona szatnia „Dumy Katalonii”. Piłkarze wkurzeni na Piqué Barcelona: Podzielona szatnia „Dumy Katalonii”. Piłkarze wkurzeni na Piqué OFICJALNIE: Transfer „dżokera” w Ligue 1 OFICJALNIE: Transfer „dżokera” w Ligue 1 Karbownik wyjaśnił, dlaczego nie trafił do Napoli Karbownik wyjaśnił, dlaczego nie trafił do Napoli Di Marzio odsłonił kulisy niedoszłego transferu Milika do Romy Di Marzio odsłonił kulisy niedoszłego transferu Milika do Romy Bayern Monachium miał ambitną listę celów na minione letnie okno Bayern Monachium miał ambitną listę celów na minione letnie okno Mbappé otrzyma zgodę na transfer? PSG ustaliło cenę! Mbappé otrzyma zgodę na transfer? PSG ustaliło cenę! OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy