Zaskakujący transfer Legii Warszawa?!

Zaskakujący transfer Legii Warszawa?!
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Le Quotidien

Chris Philipps znalazł się na celowniku Legii Warszawa, informują luksemburskie media.

23-letni piłkarz Metz sam potwierdził zainteresowanie bliżej nieokreślonego klubu z Polski. Jak ustalił dziennik „Le Quotidien”, mowa właśnie o Legii, która już złożyła pierwszą ofertę.

Mimo młodego wieku, Philipps ma już spore doświadczenie międzynarodowe. W reprezentacji Luksemburga wystąpił 40 razy. Ojczyznę na rzecz pobliskiego Metz opuścił w 2008 roku. Pięć lat później udało mu się awansować do pierwszego zespołu. 

W tym sezonie Ligue 1 nie był podstawowym zawodnikiem, ale też nie mógł narzekać na zupełny brak szans. Na boisku spędził 851 minut w jedenastu meczach.

Phillips może występować na pozycji defensywnego pomocnika lub środkowego obrońcy. Jako że Thibault Moulin odchodzi do PAOK-u Saloniki, Luksemburczyk wydaje się jego logicznym następcą.

Umowa piłkarza z Metz obowiązuje do 30 czerwca 2019 roku. Z transferem nie trzeba się szczególnie śpieszyć, gdyż okno w Polsce jest otwarte do końca lutego. W grę wchodzi jedynie transfer definitywny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy