Zawodnik gotowy na odejście z Realu Madryt. Jest jeden problem

Zawodnik gotowy na odejście z Realu Madryt. Jest jeden problem
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Santi Aouna | Madrid Xtra

Ferland Mendy otwiera się na rozstanie z Realem Madryt, w którym nie wiążą z nim większych nadziei. Do transferu jednak daleka droga, gdyż nikt nie złożył dotąd oferty za Francuza - informuje Santi Aouna z Footmercato.com.

Z perspektywy czasu transfer Ferlanda Mendy'ego do Realu Madryt należy uznać za spore rozczarowanie. Francuz miał wejść w buty Marcelo, obsadzając pozycję lewego defensora na lata. Wydaje się, że raczej do tego nie dojdzie.

27-latek z powodu licznych urazów często pauzuje, a gdy pojawia się już na murawie, to raczej nie zachwyca. 

Od dłuższego czasu spekuluje się zatem, że Real chciałby pożegnać się z adeptem akademii Paris Saint-Germain, sprowadzając na jego miejsce odpowiedniejszego piłkarza.

Anti Aouna z Footmercato.com przekonuje, że sprawa staje się coraz bardziej poważna. Ferland Mendy otwiera się na ewentualne rozstanie, zdając sobie sprawę z planów „Królewskich”.

Na drodze do rychłego transferu stoi jeden poważny problem. Do tej pory zainteresowanie Francuzem jest znikome. Żaden klub nie złożył jeszcze nawet zapytania.

Oczywiście, wszystko może zmienić się latem.

Ferland Mendy w trykocie Realu Madryt rozegrał 132 spotkania i sięgnął po osiem trofeów, w tym za Ligę Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Real Madryt już wie, co z przyszłością Karima Benzemy Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Legia Warszawa ma nieoszlifowany diament, a Kosta Runjaić chce dać mu szansę Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Utalentowany skrzydłowy Lecha Poznań zachwycił. „Czyżby kolejny wielki talent?” Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Gwiazda reprezentacji Polski do lat 17 na celowniku giganta. Ma odejść już latem Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń Lionel Messi i Karim Benzema w jednym klubie? To może być atak marzeń João Cancelo otwarty na wielki transfer João Cancelo otwarty na wielki transfer Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia Walerian Gwilia coraz bliżej powrotu z bezbrobocia

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy