Zawodnik gotowy na odejście z Realu Madryt. Jest jeden problem

Zawodnik gotowy na odejście z Realu Madryt. Jest jeden problem
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Santi Aouna | Madrid Xtra

Ferland Mendy otwiera się na rozstanie z Realem Madryt, w którym nie wiążą z nim większych nadziei. Do transferu jednak daleka droga, gdyż nikt nie złożył dotąd oferty za Francuza - informuje Santi Aouna z Footmercato.com.

Z perspektywy czasu transfer Ferlanda Mendy'ego do Realu Madryt należy uznać za spore rozczarowanie. Francuz miał wejść w buty Marcelo, obsadzając pozycję lewego defensora na lata. Wydaje się, że raczej do tego nie dojdzie.

27-latek z powodu licznych urazów często pauzuje, a gdy pojawia się już na murawie, to raczej nie zachwyca. 

Od dłuższego czasu spekuluje się zatem, że Real chciałby pożegnać się z adeptem akademii Paris Saint-Germain, sprowadzając na jego miejsce odpowiedniejszego piłkarza.

Anti Aouna z Footmercato.com przekonuje, że sprawa staje się coraz bardziej poważna. Ferland Mendy otwiera się na ewentualne rozstanie, zdając sobie sprawę z planów „Królewskich”.

Na drodze do rychłego transferu stoi jeden poważny problem. Do tej pory zainteresowanie Francuzem jest znikome. Żaden klub nie złożył jeszcze nawet zapytania.

Oczywiście, wszystko może zmienić się latem.

Ferland Mendy w trykocie Realu Madryt rozegrał 132 spotkania i sięgnął po osiem trofeów, w tym za Ligę Mistrzów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy