Zawodnik Gryfa Wejherowo na testach w Koronie

Zawodnik Gryfa Wejherowo na testach w Koronie fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Korona Kielce

W poniedziałek razem z Koroną Kielce treningi rozpoczął Przemysław Kostuch, który przez ostatnie dwa i pół roku grał w Gryfie Wejherowo.

Kostuch ma 24 lata i występuje na pozycji obrońcy. W swoim pierwszym sezonie w Gryfie zdołał pięć razy trafić do siatek rywali w trzecioligowych rozgrywkach. Jeszcze lepiej było rok później, bo wtedy popisał się siedmioma golami, które znacznie przyczyniły się do awansu drużyny z Wejherowa do II ligi. Gryf w tym czasie był także wielką rewelacją Pucharu Polski, w którym wyeliminował takie ekipy jak Zawiszę Bydgoszcz, Sandecję Nowy Sącz, Koronę Kielce oraz Górnik Zabrze. Dopiero w ćwierćfinale ich marsz zatrzymała Legia Warszawa. 

Przemysław Kostuch w przerwie zimowej poprzedniego sezonu był bardzo bliski angażu w Jagiellonii Białystok. Pół roku później natomiast niewiele brakło, a zostałby zawodnikiem Lechii Gdańsk.

Defensor piłkarsko wychował się w UKS-ie Cisowa i Arce Gdynia, w której grał w rezerwach. Kostuch reprezentował także barwy czwartoligowego Huraganu Przodkowo.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy