Zawroty głowy Édera Militão. Przerwano konferencję prasową

Zawroty głowy Édera Militão. Przerwano konferencję prasową
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Prezentacja nowego nabytku Realu Madryt, Édera Militão, została zakończona wcześniej niż się spodziewano.

„Królewscy” potwierdzili pozyskanie 21-letniego środkowego obrońcy z FC Porto już kilka miesięcy temu. Na jego prezentację kibice madryckiego zespołu czekali jednak aż do dzisiaj. Piłkarz pozował z koszulką w nowych barwach, po czym odpowiadał na pytania w trakcie konferencji prasowej.

Militão oczywiście w samych superlatywach wypowiadał się na temat Realu i przenosin na Santiago Bernabéu, zapowiadając, że chciałby triumfować z „Królewskimi” w Lidze Mistrzów. Po kilkunastu minutach zawodnikowi zrobiło się jednak słabo.

Piłkarz przyznał wprost, że kręci mu się w głowie. - Emocje są ogromne. Ciężko mi dalej mówić - stwierdził. Zaraz po tym opuścił salę konferencyjną.

Hiszpańscy dziennikarze podkreślają, że swoje mógł zrobić panujący w Madrycie upał. Do tego doszedł zapewne stres związany z prezentacją w nowym klubie.

Przypomnijmy, że Militão związał się z Realem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2025 roku. Madrytczycy zapłacili za niego 50 milionów euro.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] Transfery - Relacja na żywo [16/02/2020] OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire OFICJALNIE: Boris Sekulić w Chicago Fire Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho Chelsea może pobić swój rekord transferowy. Londyńczycy kuszą Sancho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy