Ziad Jaziri na oku Aston Villi
2007-07-09 15:48:25; Aktualizacja: 18 lat temu
Menadżer Aston Villi, Martin O'Neill kontynuuje poszukiwanie nowych zawodników do swojego zespołu. Na jego radarze znalazł się Tunezyjczyk - Ziad Jaziri.<br><br>Szkoleniowiec z Irlandii Północnej chce złożyć(...)
Szkoleniowiec z Irlandii Północnej chce złożyć zapytanie w sprawie dostępności 29-letniego piłkarza występującego we francuskim Troyes.
Jaziri reprezentował swój kraj na Mistrzostwach Świata w Niemczech. Strzelił nawet bramkę w meczu przeciwko Arabii Saudyjskiej, jednak w spotkaniu z Ukrainą musiał opuścić boisko ponieważ otrzymał czerwoną kartkę.


![Złoty But: Czy ktoś im zagrozi? Bramkostrzelne trio odjeżdża rywalom [TOP 15]](img/photos/92419/170x113/zloty-but.jpg)
![Nicola Zalewski receptą na bolączki Atalanty. Asysta reprezentanta Polski zaważyła o zwycięstwie [WIDEO]](img/photos/110188/170x113/nicola-zalewski.jpg)



![Bramka turnieju na otwarcie Pucharu Narodów Afryki? Mamy mocnego kandydata [WIDEO]](img/photos/113824/170x113/xyz.jpg)


![Złoty But: Czy ktoś im zagrozi? Bramkostrzelne trio odjeżdża rywalom [TOP 15]](img/photos/92419/90x60/zloty-but.jpg)
![Nicola Zalewski receptą na bolączki Atalanty. Asysta reprezentanta Polski zaważyła o zwycięstwie [WIDEO]](img/photos/110188/90x60/nicola-zalewski.jpg)



![Bramka turnieju na otwarcie Pucharu Narodów Afryki? Mamy mocnego kandydata [WIDEO]](img/photos/113824/90x60/xyz.jpg)






