Zieliński o krok od przedłużenia umowy z Napoli

Zieliński o krok od przedłużenia umowy z Napoli fot. SSC Napoli
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia

SSC Napoli zbliża się do podpisania nowego kontraktu z Piotrem Zielińskim.

25-latek w tym sezonie cieszył się bezgranicznym zaufaniem u Carlo Ancelottiego, czego najlepszym dowodem jest jego udział w 20 z 21 rozegranych spotkań pod wodzą doświadczonego szkoleniowca. Zdecydowaną większość z nich Polak zaczynał w podstawowym składzie, a zwolnienie 60-latka jak na razie nic nie zmieniło pod tym względem.

To ma też swoje odzwierciedlenie w sytuacji kontraktowej środkowego bądź lewego pomocnika, gdyż jak donosi stacja Sky Sport Italia, nasz rodak jest o krok od przedłużenia współpracy z obecnym pracodawcą. Według tego źródła porozumienie ma zostać zawarte do 30 czerwca 2024 roku (bieżące wygasa latem 2021 roku).

Zieliński w SSC Napoli występuje od sezonu 2016/2017 i jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, wkrótce przedłuży on swój pobyt w ekipie spod Wezuwiusza. Wcześniej media podawały, że 51-krotny reprezentant „Biało-Czerwonych” na mocy nowego kontraktu będzie zarabiał trzy miliony euro.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! UEFA ostrzega kluby. Przedwczesne zakończenie lig grozi niedopuszczeniem do pucharów! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Legia Warszawa szuka oszczędności. Klub zwolnił blisko 40 osób! Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko Marchwiński trafi do Serie A? Chce go Atalanta, ale nie tylko POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City POTWIERDZONE: Danel Sinani przejdzie z Dudelange do Norwich City George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] George Weah nagrał piosenkę o koronawirusie [AUDIO] Domowa koszulka Tottenhamu na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Tottenhamu na nowy sezon [FOTO] „Polski Messi” szkolił się kiedyś w Elanie Toruń. Pan Marek opowiada o nieszczęsnym filmiku i złości żony „Polski Messi” szkolił się kiedyś w Elanie Toruń. Pan Marek opowiada o nieszczęsnym filmiku i złości żony

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy