Zinédine Zidane chce wrócić! To jego priorytet

Zinédine Zidane chce wrócić! To jego priorytet fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: RMC Sport

Zinédine Zidane pozostaje bez pracy od blisko dwóch lat, ale chce wrócić na ławkę trenerską. Według ustaleń „RMC Sport” jego celem jest poprowadzenie Juventusu.

Dla fanów Juventusu ostatnie dni są całkiem udane. Najpierw pojawiła się informacja o przywróceniu ekipie z Turynu 15 punktów, o czym pisaliśmy w tym miejscu, a później udało się awansować do półfinału Ligi Europy.

Kto wie, czy latem i tak nie dojdzie w „Starej Damie” do zmian. Okazuje się bowiem, że chętny, by zastąpić Massimiliano Allegriego, jest legendarny Zinédine Zidane.

Francuz, który pozostaje bez pracy od blisko dwóch sezonów, celuje właśnie w dołączenie do Juventusu - informuje „RMC Sport”.

Fakty są takie, że kontrakt Massimiliano Allegriego wygasa dopiero 30 czerwca 2025 roku. Ostatnimi czasy jednak 55-latek musi mierzyć się z krytyką, a w klubie nie ma jednomyślności co do przyszłości Włocha.

To może okazać się szansą dla Zidane'a, którego pozycja w światowym futbolu jest niezaprzeczalna.

Mowa przecież o szkoleniowcu, który za sterami Realu Madryt sięgnął po trzy triumfy w Lidze Mistrzów.

Chrapkę na usługi 50-latka ma PSG, ale sam zainteresowany nie jest do końca przekonany co do projektu.

W jego głowie jest ponoć tylko Juventus.

Jeśli tak się stanie, dojdzie do powrotu Zidane'a do Turynu. W latach 1996-2001 był on bowiem graczem „Starej Damy”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Jagiellonia miała nosa. „To jeden z najlepszych transferów okienka” [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Marcin Bułka W SZTOSIE. Dwa obronione karne w meczu Ligue 1 [WIDEO] Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Sławomir Peszko wygrywa w trenerskim debiucie. Wieczysta Kraków na szczycie tabeli Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Piłkarze wściekli na klub o złe traktowanie Davida de Gei Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Vitor Roque zdruzgotany. Przyszły napastnik FC Barcelony z bardzo poważną kontuzją Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” Warta Poznań pozyskała doświadczonego Ekstraklasowicza [OFICJALNIE]. „Kilka miesięcy temu sprowadzenie takiego zawodnika pozostałoby w sferze życzeń” FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE] FC Barcelona: Xavi podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy