Zlatan Alomerović już po testach medycznych przed transferem wewnątrz Ekstraklasy

Zlatan Alomerović już po testach medycznych przed transferem wewnątrz Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Maciej Słomiński I Piotr Wołosik I Interia.pl I Przegląd Sportowy

Zlatan Alomerović lada moment powinien zostać piłkarzem Jagiellonii Białystok - informują Maciej Słomiński z Interia.pl i Piotr Wołosik z „Przeglądu Sportowego”.

O możliwych przenosinach Alomerovicia z Lechii Gdańsk do Jagiellonii Białystok w poprzednim tygodniu pisał już Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl. Jak się okazuje, sprawa nie wyhamowała, wręcz przeciwnie. Zdaniem Słomińskiego bramkarz przeszedł już testy medyczne przed zimowym transferem do Białegostoku. Dogadał się też z „Jagą” w sprawie indywidualnego kontraktu.

Kwestią do rozstrzygnięcia są jeszcze warunki przenosin Alomerovicia. Nie można wykluczyć, że skończy się na rozwiązaniu jego umowy z Lechią za porozumieniem stron i wolnym transferze.

Alomerović, wcześniej bramkarz Korony Kielce, został zawodnikiem Lechii w 2018 roku. 30-latek rozegrał od tamtej pory 37 meczów, notując 13 czystych kont. W ekipie z Trójmiasta jest zmiennikiem Dušana Kuciaka.

Łączny bilans Alomerovicia na boiskach Ekstraklasy to 45 meczów i 15 czystych kont.

Jagiellonia Białystok: Czterech piłkarzy na wylocie z klubu

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Bayern Monachium na deskach. Dostał lanie od Eintrachtu Frankfurt [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO] Piłkarz Górnika Zabrze zaskoczył. „Myślałem już, że okaże się niewypałem” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy