Zlatan Alomerović odejdzie z Jagiellonii?!

Zlatan Alomerović odejdzie z Jagiellonii?! fot. FotoPyK
Jakub Skorupka
Jakub Skorupka
Źródło: 24.sports.com | Jakub Seweryn [sport.pl]

Apollon Limassol interesuje się bramkarzem Jagiellonii Białystok, Zlatanem Alomeroviciem - informuje portal 24.sports.com oraz Jakub Seweryn ze sport.pl.

Jagiellonia Białystok od kilku sezonów nieustannie nie spełnia oczekiwań swoich kibiców. Kilka lat temu „Duma Podlasia” zaciekle rywalizowała z Legią Warszawa o mistrzostwo Polski, a przed finiszem ostatnich rozgrywek nie była pewna utrzymania.

Przed startem nowego sezonu Ekstraklasy Jagiellonia planowała wzmocnić kadrę oraz zatrzymać kluczowych zawodników z tamtych rozgrywek. Jak dotąd do Białegostoku przybyli między innymi: Jarosław Kubicki z Lechii Gdańsk, Afimico Pululu, napastnik z Greuther Fürth, czy Dominik Marczuk ze Stali Rzeszów.

Wcześniej z klubu odeszli Marc Gual do Legii Warszawa czy Michał Pazdan do Wieczystej Kraków.

Niedawno w cypryjskich mediach pojawiła się informacja, że Apollon Limassol, mocno interesuje się pozyskaniem Zlatana Alomerovicia, który miałby zastąpić Aleksandara Jovanovicia sprzedanego do Partizanu Belgrad za 450 tysięcy euro.

Według Jakuba Seweryna z redakcji sport.pl Cypryjczycy wyrażają zainteresowanie Alomeroviciem, jednak jak dotąd nie przedstawili żadnej konkretnej oferty.

Zlatan Alomerović do Jagi trafił z Lechii Gdańsk w styczniu 2022 roku. W minionym sezonie był jednym z najlepszych bramkarzy całej ligi i został nominowany do nagrody bramkarza rozgrywek, jednak uhonorowany został Vladan Kovacevic z Rakowa Częstochowa.

32-letni golkiper w 32 spotkaniach zanotował sześć czystych kont, niejednokrotnie ratując skórę Jagiellonii.

Jego umowa obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku, więc aby go pozyskać Apollon musiałby za niego zapłacić.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [10/12/2023] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Jakub Kosecki zawalczy w FAME MMA. To będzie jego przeciwnik [OFICJALNIE] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Były zawodnik Wisły Kraków mistrzem MLS. W finale pokonał Polaka [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Sebastian Szymański superstar. Golazo w wielkich derbach Turcji [WIDEO] Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Thomas Tuchel po porażce 1:5. „Nie można mówić o wszystkim źle. Ten wynik jest dziwny” Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Mecz Lechii Gdańsk z Chrobrym Głogów przerwany. „To jest, kur**, głupota” [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO] Piękna akcja bramkowa Realu Madryt. I co za odpowiedź [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy