Zlatan Alomerović z zimowym transferem wewnątrz Ekstraklasy?!

2021-12-10 16:12:59; Aktualizacja: 2 lata temu
Zlatan Alomerović z zimowym transferem wewnątrz Ekstraklasy?! Fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz Źródło: Meczyki.pl

Zlatan Alomerović może w połowie trwających rozgrywek przenieść się z Lechii Gdańsk do Jagiellonii Białystok - uważa Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Klub z Podlasia rozgląda się od pewnego czasu za wartościowym bramkarzem z uwagi na problemy Pāvelsa Šteinborsa oraz niewystarczająco wysoką formę prezentowaną przez utalentowanego Xaviera Dziekońskiego.

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl uważa, że w związku z tym w drugiej części sezonu barw Jagiellonii Białystok może bronić Zlatan Alomerović z Lechii Gdańsk.

Niemiecki zawodnik jest jeszcze przez pół roku związany z „Biało-Zielonymi”, gdzie pełni jedynie funkcję zmiennika Dušana Kuciaka, dlatego mógłby wyrazić zainteresowanie wewnętrzną przeprowadzką w Ekstraklasie, a z tą jest związany od sezonu 2017/2018, ponieważ wcześniej występował jeszcze w Koronie Kielce.

Były gracz Borussii Dortmund oraz Kaiserslautern trafił do Lechii Gdańsk w lipcu 2018 roku. W trwających rozgrywkach pojawił się siedmiokrotnie na boisku i zanotował w nich trzy czyste konta.

Wspomniany dziennikarz dodaje, że Dziekoński w przypadku zameldowania się Alomerovicia w Białymstoku przeniósłby się na wypożyczenie do jednej z ekip rywalizujących w niższej klasie.