Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO]

Zlatan Ibrahimović aktorem. Pojawił się zwiastun [WIDEO] fot. Pathe
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Pathe [YouTube]

W sieci pojawił się zwiastun filmu „Asterix & Obelix - The Middle Kingdom”. W obsadzie znalazł się Zlatan Ibrahimović.

Informacja o tym, że Zlatan Ibrahimović ma pojawić się w nowej odsłonie serii filmów o Asterixie i Obelixie, grając rzymskiego legionistę Antywirusa, pojawiła się już w zeszłym roku. Wszystko wskazuje na to, że zdjęcia do produkcji już się zakończyły. W sieci właśnie opublikowano jej zwiastun. W urywkach nie brakuje Szweda. Na razie nie wiadomo, jak bardzo rozwinięta będzie jego rola.

Komiksy o Asterixie zaczęły ukazywać się w latach sześćdziesiątych. Z czasem przeobraziły się one w filmy animowane, a także fabularne. Jeśli chodzi o te drugie, do tej pory wyprodukowano cztery odsłony: „Asterix i Obelix kontra Cezar”, „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”, „Asterix na olimpiadzie” oraz „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”.

Znani sportowcy znaleźli się już w obsadzie części „Asterix na olimpiadzie”. Na ekranie można było zobaczyć wtedy Zinédine'a Zidane'a, Michaela Schumachera, Tony'ego Parkera czy Amélie Mauresmo.

Ibrahimović ma ostatnio nieco więcej czasu na pozaboiskowe aktywności. Od kilku miesięcy pauzuje on z powodu kontuzji kolana. Mimo to latem przedłużył kontrakt z Milanem.

Premiera „Asterix & Obelix - The Middle Kingdom” w pierwszej części 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy