Zlatan Ibrahimović zadebiutuje w filmie fabularnym. Zagra w Asterixie

Zlatan Ibrahimović zadebiutuje w filmie fabularnym. Zagra w Asterixie fot. Zlatan Ibrahimović I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Reuters I Zlatan Ibrahimović

Zlatan Ibrahimović znajdzie się w obsadzie filmu „Asterix & Obelix - The Middle Kingdom” (dotychczasowy tytuł „Asterix & Obelix: Silk Road”).

Najnowsza część kultowego Asterixa będzie jego piątą filmową odsłoną. Do tej pory powstały „Asterix i Obelix kontra Cezar”, „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra”, „Asterix na olimpiadzie” oraz „Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości”. Zdjęcia do kolejnego filmu mają ruszyć tej wiosny. Obok Guillaume’a Caneta (jako Asterix) i Gillesa Lellouche’a (jako Obelix, po raz pierwszy nie będzie nim Gérard Depardieu) na ekranie zobaczymy również właśnie Ibrahimovicia.

Gwiazdor Milanu przyznał, że chciałby spróbować swoich sił w aktorstwie na niedawnym Festiwalu Piosenki Włoskiej w San Remo. W jego trakcie zaśpiewał on na scenie razem między innymi z Sinišą Mihajloviciem. Jak widać, szybko będzie miał do tego okazję.

Na razie nie wiadomo, jak rozbudowana będzie rola gwiazdora Milanu. Szwed ma zagrać Antywirusa - rzymskiego legionistę.

Premiera nowej części przygód Asterixa planowana jest na 2022 rok.

W przeszłości gwiazdy sportu uczestniczyły już w kręceniu filmów o bohaterskich Galach. W części „Asterix na olimpiadzie” można zobaczyć chociażby Zinédine’a Zidane’a czy Michaela Schumachera.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” Manchester United: Joel Glazer napisał list do kibiców „Czerwonych Diabłów” EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] EURO 2020: UEFA wyznaczyła sędziów głównych [OFICJALNIE] Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy