Zmarł Andrzej Czyżniewski

Zmarł Andrzej Czyżniewski
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Zmarł Andrzej Czyżniewski, były piłkarz i sędzia. Miał 59 lat. Przyczyną śmierci był zawał serca.

Jako piłkarz nie miał zbyt wielu osiągnięć i sukcesów. Przez 4 lata związany był z Bałtykiem Gdynia, gdzie rozegrał 95 meczów. Następnie reprezentował barwy lokalnej Arki.
 
Po zakończeniu piłkarskiej kariery był sędzią, oraz działaczem piłkarskim, m.in. w Lechu Poznań.
 
Andrzej Czyżniewski w 2008 roku próbował popełnić samobójstwo. Od tego momentu jeszcze kilkakrotnie podejmował próby samobójcze, w wyniku czego trafił na oddział psychiatryczny. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Borussia Dortmund także zarobi na ewentualnej sprzedaży Ousmane’a Dembélé Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo Legia Warszawa mistrzem Polski | Vuković: Rok temu powiedziałem jedno kluczowe słowo MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem MEDIA: Chelsea dogadana z Uğurcanem Çakırem Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Korona Kielce: Nie tylko Forsell. Cebula rozchwytywany przez kluby Ekstraklasy Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Barcelona: Coutinho podejmie decyzję po zmaganiach w Lidze Mistrzów Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Conte opuści Inter?! Możemy być świadkami powtórki z 2014 roku Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT! Pięć transferów to za mało. Nicea przygotowuje szósty - HIT!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy