Zmarł Andrzej Czyżniewski

Zmarł Andrzej Czyżniewski
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Zmarł Andrzej Czyżniewski, były piłkarz i sędzia. Miał 59 lat. Przyczyną śmierci był zawał serca.

Jako piłkarz nie miał zbyt wielu osiągnięć i sukcesów. Przez 4 lata związany był z Bałtykiem Gdynia, gdzie rozegrał 95 meczów. Następnie reprezentował barwy lokalnej Arki.
 
Po zakończeniu piłkarskiej kariery był sędzią, oraz działaczem piłkarskim, m.in. w Lechu Poznań.
 
Andrzej Czyżniewski w 2008 roku próbował popełnić samobójstwo. Od tego momentu jeszcze kilkakrotnie podejmował próby samobójcze, w wyniku czego trafił na oddział psychiatryczny. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy