Zmarł Andrzej Czyżniewski

Zmarł Andrzej Czyżniewski
Redakcja
Redakcja
Źródło: Transfery.info

Zmarł Andrzej Czyżniewski, były piłkarz i sędzia. Miał 59 lat. Przyczyną śmierci był zawał serca.

Jako piłkarz nie miał zbyt wielu osiągnięć i sukcesów. Przez 4 lata związany był z Bałtykiem Gdynia, gdzie rozegrał 95 meczów. Następnie reprezentował barwy lokalnej Arki.
 
Po zakończeniu piłkarskiej kariery był sędzią, oraz działaczem piłkarskim, m.in. w Lechu Poznań.
 
Andrzej Czyżniewski w 2008 roku próbował popełnić samobójstwo. Od tego momentu jeszcze kilkakrotnie podejmował próby samobójcze, w wyniku czego trafił na oddział psychiatryczny. 

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy