Zmiana sytuacji o 180 stopni. Luka Modrić bliżej umowy niż Toni Kroos

2024-05-18 12:32:09; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Zmiana sytuacji o 180 stopni. Luka Modrić bliżej umowy niż Toni Kroos Fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt Źródło: Marca

Luka Modrić zgodził się już na przedłużenie współpracy z Realem Madryt. Toni Kroos wciąż się waha - informuje „Marca”.

W ostatnich miesiącach o Chorwacie i Niemcu powiedziano oraz napisano już wszystko. Jak się okazuje, nie miało to zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością.

Kiedy zagraniczne media donosiły, że Toni Kroos jest zdecydowany na pozostanie, w tej chwili nadal nie można uznać tego zapewnić. Co innego, jeśli chodzi o położenie Luki Modricia.

– Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że zostanie jeszcze rok i będzie dalej pisać historię w tych barwach – przekazał Vladica Lemić, agent pomocnika.

„Marca” informuje, że z dwójką spotkał się sam Florentino Pérez. Efektem tego jest porozumienie z kapitanem reprezentacji Chorwacji.

Kroos docenił inicjatywę prezydenta, ale decyzja jeszcze nie zapadła. 34-latek chce wszystko dokładnie przemyśleć i dopiero wtedy odpowie na propozycję rocznego kontraktu.

Dziennik przewiduje, że finalnie gracz podstawowej jedenastki powie „tak”. Potrzebuje jednak nieco więcej czasu.

Tym oto sposobem sytuacja zmieniła się o 180 stopni i to Modrić jest obecnie o krok od kontynuowania kariery w stolicy Hiszpanii także podczas sezonu 2024/2025.

W dobiegającej końca kampanii zgromadził on dwa trafienia oraz osiem asyst i choć nie odgrywa już tak istotnej roli w zespole, ciągle jest ważny dla Carlo Ancelottiego.

Drugi z pomocników uzbierał gola i dziewięć asyst, rozpoczynając większość spotkań w wyjściowym składzie.