Żółw przewidział mecz otwarcia MŚ [WIDEO]

Żółw przewidział mecz otwarcia MŚ [WIDEO]
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Fox Sports

Żółw o imieniu "Cabecao" ("Wielka Głowa") przewiduje, że Brazylia pokona Chorwację w czwartkowym meczu otwarcia Mistrzostw Świata.

W Praia do Forte 25-letni żółw morski płci męskiej dostał wybór pomiędzy dwoma rybami - zwisającą z brazylijskiej i chorwackiej flagi. Po próbie zjedzenia ryby zawieszonej na futbolówce, sygnalizującej remis, Wielka Głowa wybrał tę reprezentującą Brazylię. Mały tłum gapiów natychmiast ucieszył się wyborem dokonanym przez gada.

Wielka Głowa to odpowiedź Brazylijczyków na ośmiornicę Paula z Niemiec, który podczas Mistrzostw Świata w 2010 roku rozpoczął tendencję do typowania meczów przez zwierzęta. Od tego czasu pojawiło mnóstwo jego mniej lub bardziej udanych naśladowców.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Robert Lewandowski strzelił więcej niż się spodziewano. Znaleziono jego gole w... A-Klasie Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Endrick za 100 milionów euro?! Palmeiras chce pokrzyżować gigantom plany Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Paulo Dybala: Ruszyła ofensywa. Zastąpi gwiazdę w Premier League?! Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/01/2022] Victor Osimhen do Premier League?! Napoli wyceniło swoją gwiazdę Victor Osimhen do Premier League?! Napoli wyceniło swoją gwiazdę Inter Mediolan: Nie tylko Robin Gosens. Jeszcze jeden zaskakujący transfer na koniec okna Inter Mediolan: Nie tylko Robin Gosens. Jeszcze jeden zaskakujący transfer na koniec okna OFICJALNIE: Karol Świderski odszedł z PAOK-u. Będzie gwiazdą nowego klubu! OFICJALNIE: Karol Świderski odszedł z PAOK-u. Będzie gwiazdą nowego klubu!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy