Żona broni Rakiticia. „Nikt nie zmieni tego, że jesteś wielki”

Żona broni Rakiticia. „Nikt nie zmieni tego, że jesteś wielki” fot. Raquel Mauri I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Cadena SER I Raquel Mauri I Instagram

Raquel Mauri, żona Ivana Rakiticia, odniosła się do sytuacji, w której znalazł się ostatnio pomocnik Barcelony.

W poprzednich sezonach Chorwat był czołową postacią w zespole Ernesto Valverde. W obecnych rozgrywkach sytuacja uległa zmianie i Rakitić jest głównie rezerwowym. 31-latek nawet nie pojawił się na murawie w środowym meczu Ligi Mistrzów z Interem (2:1).

Niedawno jednoznacznie na temat Rakiticia wypowiedział się Manu Carreño z Cadena SER. - Nie można traktować gorzej zawodnika, który zrobił tyle, co Chorwat. Dzisiaj wygląda to prawie tak, jakby klub sprzedawał go co 15 dni. Rakitić nie zawsze gra doskonale, ale nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Jest zabezpieczeniem - przyznał m.in. hiszpański dziennikarz, który w przeciwieństwie do wielu kibiców czy innych mediów stanął w obronie piłkarza.

Zrobiła to również jego żona, która przytoczyła słowa Carreño na Instagramie, dodatkowo odnosząc się do sprawy.

„Mimo to, nigdy się nie poddajesz. Jesteś przykładem wytrwałości, mądrości i profesjonalizmu. Za to cię kocham. Jesteś wielki i nikt tego nie zmieni” - napisała Mauri do męża.

Przypomnijmy, że kontrakt Rakiticia z Barceloną jest ważny do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych FC Barcelona wynajęła firmę do atakowania własnych piłkarzy, opozycji zarządu i działaczy niepodległościowych Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Letnia rewolucja w Ajaksie. Z klubu może odejść aż dziewięciu zawodników! Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Dosadny komentarz Maregi na temat rasistowskiego incydentu w Portugalii. „Pierd****e się!” [WIDEO] Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Piłkarze Manchesteru City mogą dążyć do rozwiązania swoich kontraktów Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Manchester City: Pochettino i Rodgers kandydatami na następcę Guardioli w przypadku odejścia Hiszpana Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Szymon Marciniak poprowadzi hit Ligi Mistrzów Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO] Rasistowski skandal w Niemczech. Fantastyczna reakcja stadionu i zatrzymanie sprawcy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy