Zorc o transferach Reusa i Gündogana

Zorc o transferach Reusa i Gündogana
Krzysztof Klebanowski
Krzysztof Klebanowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Dyrektor sportowy Borussii Dortmund Michael Zorc wypowiedział się na temat plotek transferowych dotyczących Marco Reusa i İlkaya Gündoğana.

Media od kilku tygodni informują, że Reus jest bliski przenosin do Realu Madryt. Gündoğan z kolei po długiej przerwie spowodowanej poważną kontuzją powrócił na boisko i dzięki dobrej grze znów trafił na listy życzeń czołowych europejskich klubów. Jednak doniesieniom mediów zaprzecza Michael Zorc.

- Wydaje się, że ciągle mamy siedemnastu graczy, którzy są na granicy przejścia do Realu Madryt albo Manchesteru United. Przywykliśmy do tego rodzaju plotek, czytając o nich przez ostatnie cztery lata. Ale to potwierdza, że pracujemy co najmniej dobrze – powiedział.

- Przedłużenie kontraktu z Reusem? Jesteśmy w kontakcie z zawodnikiem i pracujemy nad tym. Marco jest inteligentnym chłopakiem, a my oczywiście chcemy zatrzymać go u siebie. Decyzja w sprawie jego przyszłości zostanie podjęta przed zakończeniem sezonu – przyznał 52-letni Niemiec.

- W ostatnim czasie z Gündoğanem nie mieliśmy za dużo okazji do współpracy z powodu strasznej kontuzji. On jednak wrócił do pełnej sprawności przed świętami Bożego Narodzenia i pokazuje, że zaczyna osiągać dobrą dyspozycję, więc sytuacja jest o wiele bardziej obiecująca niż w zeszłym roku. İlkay jest bardzo ważnym graczem i wie, jak bardzo go tu cenimy. Zdajemy sobie sprawę, że bardzo chciał odzyskać formę przed rozmowami o przedłużeniu umowy – dodał Zorc. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy