Zwolnienie Lopeteguiego? Dyrektor Realu Madryt odpowiada

Zwolnienie Lopeteguiego? Dyrektor Realu Madryt odpowiada
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: El Chiringuito

Jeden z dyrektorów Realu Madryt, Emilio Butragueño, został zapytany o przyszłość w klubie Julena Lopeteguiego.

„Królewscy” przegrali dzisiaj aż 1:5 z Barceloną, w barwach której hat-tricka ustrzelił Luis Suárez (do siatki trafili również Philippe Coutinho, Arturo Vidal i Marcelo). Posada Lopeteguiego wisiała na włosku na długo przed rozpoczęciem El Clásico. Butragueño nie potwierdził jeszcze, że 52-latek na pewno zostanie zwolniony, ale wypowiedział się na jego temat zupełnie inaczej niż jeszcze kilka dni temu.

- Myślę, że ostateczny wynik jest za wysoki. W piłce skuteczność jest jednak niezbędna, a Barcelona była dzisiaj bardzo skuteczna.

- Nie jesteśmy szczęśliwi. Przepraszamy cały Madryt. Dzisiaj wszyscy przegraliśmy. Jednocześnie gratuluję oczywiście zwycięstwa Barcelonie.

- Lopetegui? To nie czas, by rozmawiać na ten temat. Dzisiejszy wieczór jest dla nas wszystkich bardzo zły - powiedział Butragueño.

Dla porównania warto przypomnieć jego komentarz po wtorkowej wygranej Realu z Viktorią Pilzno w Lidze Mistrzów (2:1). - Wszystko jest absolutnie normalne. Musimy pozostać spokojni i zjednoczeni - mówił wtedy działacz.

„Królewscy” z dorobkiem 14 punktów zajmują obecnie dziewiąte miejsce w tabeli LaLiga. Na jej szczycie jest Barcelona.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy