Zwrot akcji w sprawie Edinsona Cavaniego?! Urugwajczyk typowany na następcę „od zaraz”

Zwrot akcji w sprawie Edinsona Cavaniego?! Urugwajczyk typowany na następcę „od zaraz” fot. Russell Hart/Focus Images/MB Media/PressFocus
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Cadena COPE

Ciąg dalszy owocnej kariery Edinsona Cavaniego wciąż jest owiany tajemnicą. Coraz większe zainteresowanie Urugwajczykiem wykazuje Real Sociedad, szukający odpowiedniego następcy Alexandra Isaka.

To już trzeci klub LaLigi, który na poważnie podchodzi do sprawy angażu 35-letniego napastnika. Wcześniej do zawodnika telefonowali działacze Villarrealu oraz Valencii. Wydawało się nawet, że z tym drugim pracodawcą zostało osiągnięte pełne porozumienie.

Okazuje się jednak, że do gry o sześciokrotnego mistrza Francji z Paris Saint-Germain przystąpił Real Sociedad, który dokonuje rekordowej transakcji sprzedażowej. Przygodę na Estadio Anoeta kończy bowiem Alexander Isak, który przechodzi testy medyczne przed podpisaniem kontraktu z Newcastle. Łącznie kwota transferu ma opiewać nawet na 75 milionów euro.

Taka wieść pozwoliła Cavaniemu na ponowne pochylenie się nad swoją przyszłością w oczekiwaniu na przedstawienie konkretnych warunków ze strony nowego interesanta. Jeśli propozycja okaże się wystarczająco atrakcyjna, wówczas zawodnik powinien obrać kierunek na San Sebastián.

Reprezentant Urugwaju podczas bieżącego okienka jawi się jako wolny agent po wygaśnięciu umowy z Manchesterem United. Wcześniej gracz środka ataku zaznaczał swoją obecność także na francuskich i włoskich boiskach, a siła jego talentu rozprzestrzeniła się w Napoli.

W przypadku dołączenia do jednej z hiszpańskich ekip, Cavani po raz pierwszy dostąpi zaszczytu rywalizacji na poziomie LaLigi.

Jego łączny dorobek po dwuletnim pobycie na Old Trafford to 19 goli i siedem asyst w 59 występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy