Zwrot akcji w sprawie N'Golo Kanté. Nowy faworyt w walce o podpis

Zwrot akcji w sprawie N'Golo Kanté. Nowy faworyt w walce o podpis fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Mundo Deportivo

N'Golo Kanté nadal nie podjął decyzji w sprawie swej przyszłości. Jak się okazuje, na czele wyścigu o podpis Francuza wysunęło się nieoczekiwanie Atlético Madryt - informuje „Mundo Deportivo”.

31-latek na Stamford Bridge występuje od lata 2016 roku. Filigranowy pomocnik z malijskimi korzeniami zadomowił się świetnie w szeregach „The Blues”, odgrywając kluczową rolę w sukcesach londyńskiej ekipy.

Dobrą passę sympatycznego Francuza przerwały niestety kontuzje, z którymi boryka się ostatnimi czasy nader często. Z tego powodu była gwiazda Leicester City uzbierała na przestrzeni bieżącej kampanii zaledwie dwa występy.

30 czerwca 2023 roku wygasa kontrakt N'Golo Kanté. Generuje to wokół niego sporo spekulacji i niejasności.

Niedawne doniesienia Santiego Aouny z „Foot Mercato” sugerowały, że po przeciągających się rozmowach pomocnik pozostanie jednak w Chelsea, która zdecydowała się ponoć zaoferować mu atrakcyjne warunki. Najnowsze informacje „Mundo Deportivo” wywracają całą sprawę do góry nogami.

Kataloński dziennik donosi, że Atlético Madryt zintensyfikowało w ostatnim czasie starania o 53-krotnego reprezentanta kraju. Działania madryckiej ekipy wysunęły ją na prowadzenie w wyścigu o zakontraktowanie doświadczonego rozgrywającego.

Zespół z Civitas Metropolitano poszukuje wzmocnień środkowej formacji, na której formą nie zachwycają Rodrigo de Paul i Saúl Ñíguez.

N'Golo Kanté do tej pory uzbierał w trykocie „The Blues” 262 występy. Te okrasił 13 golami i 15 asystami. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy