Zwrot akcji w sprawie N'Golo Kanté. Nowy faworyt w walce o podpis

Zwrot akcji w sprawie N'Golo Kanté. Nowy faworyt w walce o podpis fot. Maciej Rogowski Photo / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Mundo Deportivo

N'Golo Kanté nadal nie podjął decyzji w sprawie swej przyszłości. Jak się okazuje, na czele wyścigu o podpis Francuza wysunęło się nieoczekiwanie Atlético Madryt - informuje „Mundo Deportivo”.

31-latek na Stamford Bridge występuje od lata 2016 roku. Filigranowy pomocnik z malijskimi korzeniami zadomowił się świetnie w szeregach „The Blues”, odgrywając kluczową rolę w sukcesach londyńskiej ekipy.

Dobrą passę sympatycznego Francuza przerwały niestety kontuzje, z którymi boryka się ostatnimi czasy nader często. Z tego powodu była gwiazda Leicester City uzbierała na przestrzeni bieżącej kampanii zaledwie dwa występy.

30 czerwca 2023 roku wygasa kontrakt N'Golo Kanté. Generuje to wokół niego sporo spekulacji i niejasności.

Niedawne doniesienia Santiego Aouny z „Foot Mercato” sugerowały, że po przeciągających się rozmowach pomocnik pozostanie jednak w Chelsea, która zdecydowała się ponoć zaoferować mu atrakcyjne warunki. Najnowsze informacje „Mundo Deportivo” wywracają całą sprawę do góry nogami.

Kataloński dziennik donosi, że Atlético Madryt zintensyfikowało w ostatnim czasie starania o 53-krotnego reprezentanta kraju. Działania madryckiej ekipy wysunęły ją na prowadzenie w wyścigu o zakontraktowanie doświadczonego rozgrywającego.

Zespół z Civitas Metropolitano poszukuje wzmocnień środkowej formacji, na której formą nie zachwycają Rodrigo de Paul i Saúl Ñíguez.

N'Golo Kanté do tej pory uzbierał w trykocie „The Blues” 262 występy. Te okrasił 13 golami i 15 asystami. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy