Zwrot akcji w sprawie przyszłości Stefana de Vrija? „Satysfakcjonująca oferta”

Zwrot akcji w sprawie przyszłości Stefana de Vrija? „Satysfakcjonująca oferta” fot. sbonsi / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Tuttomercatoweb.com

Federico Pastorello, agent Stefana de Vrija, opowiedział o sytuacji swojego klienta, którego umowa z Interem Mediolan obowiązuje tylko do 30 czerwca 2023 roku.

Środkowy obrońca spędził cztery sezony w Lazio, wyrabiając sobie łatkę jednego z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji w całej Serie A. To otworzyło mu drogę do hitowego transferu.

Zainteresowanie Holendrem wykazywała FC Barcelona, ale skończył on w Interze Mediolan.

Przez cztery pierwsze kampanie Stefan de Vrij cieszył się statusem gracza podstawowego składu, ale podczas bieżących rozgrywek jego pozycja uległa zmianie.

Dla przykładu 31-latek przesiedział na ławce mecze od 16 do 18 kolejki włoskiej ekstraklasy. Nie oglądaliśmy go także w pierwszym spotkaniu fazy grupowej z Bayernem Monachium czy domowej potyczce 1/8 finału Ligi Mistrzów, w której rywalem „Nerazzurrich” było FC Porto.

Ta sytuacja skłoniła wszystkich do przypuszczeń, że jest to ostatni rok defensora na Stadio Giuseppe Meazza, a latem wyruszy on w dalszą podróż, być może na Camp Nou lub do Anglii.

Według Federico Pastorello ta historia ma szansę na kontynuację. Agent piłkarza odbył bowiem z Interem owocne rozmowy.

– Klub okazał Stefanowi swój szacunek, oferując mu bardzo dobre warunki. To jedna z naszych opcji, z propozycją dwóch następnych sezonów. Oferta jest satysfakcjonująca. On jest zadowolony i nie wykluczam przedłużenia w najbliższym czasie – wyznał nieoczekiwanie w rozmowie z Tuttomercatoweb.com.

Przedstawiciel stopera, który utracił ostatnio miejsce w kadrze „Oranje”, nie ukrywa jednocześnie, że rozważana jest również przeprowadzka do innego klubu.

– Po blisko dziesięciu latach we Włoszech rozglądamy się, aby sprawdzić, czy jest możliwość spróbowania innego doświadczenia – przekazał Pastorello.

De Vrij w sezonie 2022/2023 wybiegał na boiska 24 razy. Łącznie w koszulce mediolańczyków zgromadził już 189 występów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach OFICJALNIE: Brentford ma nowego, klasowego bramkarza. David Raya z hitowym transferem nawet na dniach Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Legia Warszawa: Maik Nawrocki zmieni latem klub?! Trzy potencjalne kierunki transferu Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Karim Benzema klejnotem w koronie mistrza?! Klub czeka na ostateczne „tak” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Lionel Messi rozczarowany. „To już koniec” Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Neymar wyobraża sobie transfer tylko do jednego klubu. Odrzucił bajońską ofertę z Arabii Saudyjskiej Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Transfery - Relacja na żywo [31/05/2023] Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach” Dawid Kownacki mógł trafić do uczestnika Ligi Mistrzów. „Pojawiłem się nawet w klubie na rozmowach”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy