Zwycięzca Ligi Europy na celowniku Juventusu. Imponujące CV!

Zwycięzca Ligi Europy na celowniku Juventusu. Imponujące CV!
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Calciomercato

João Moutinho stanowi zimową opcję Juventusu.

Jak informuje "Calciomercato", aktualni mistrzowie Włoch rozważają sprowadzenie reprezentanta Portugalii w styczniowym oknie transferowym. 29-latek od dwóch lat gra w AS Monaco i do tej pory wystąpił w ponad 50 meczach Ligue 1.

Juventus boryka się aktualnie z poważnymi problemami w zakresie obsady pomocy. Po odejściu Andrei Pirlo i Arturo Vidala nie udało się bowiem sprowadzić godnych następców, jako że z różnych przyczyn zawodzą Sami Khedira i Hernanes. 

"Bianconeri" uznali więc, że należy zatrudnić zawodnika mogącego z miejsca zasilić pierwszy skład. Zdaniem włodarzy z Turynu, kimś takim jest właśnie zwycięzca Ligi Europy z 2011 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy