OFICJALNIE: Ondrášek wrócił do Europy po amerykańskiej przygodzie

fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Źródło: FC Dallas

Zdeněk Ondrášek przeniósł się z FC Dallas do Viktorii Pilzno. Czech w przeszłości występował w barwach Wisły Kraków, z której trafił do Major League Soccer.

Czech, który ma za sobą niezły okres w Major League Soccer zmienia pracodawcę. Przenosi się on bowiem do ojczyzny, gdzie wzmocni Viktorię Pilzno.

Napastnik trafia do tej ekipy z FC Dallas na zasadzie transferu definitywnego. Szczegóły umowy indywidualnej nie zostały jednak na razie podane do wiadomości publicznej.

- Gra w Stanach Zjednoczonych i Dallas była dla mnie niesamowitym przeżyciem. Na zawsze ją zapamiętam, ponieważ dzięki tej przygodzie trafiłem do reprezentacji Czech - powiedział.

- Rodzina zawsze była dla mnie najważniejsza i cenię sobie jej dobro oraz bezpieczeństwo. Kiedy dostałem propozycję z Viktorii, nie miałem zbyt wiele czasu na zastanowienie się. Podjąłem taką decyzję i wracam do kraju. Chciałbym podziękować wszystkim w Dallas za danie mi szansy -  dodał.

Czech jest doskonale znany polskim kibicom. W latach 2016-2018 przywdziewał bowiem trykot Wisły Kraków. Na boiskach Ekstraklasy rozegrał 66 meczów i strzelił w nich 20 bramek. Ponadto zanotował dziewięć asyst.

W tym sezonie Major League Soccer 31-latek wystąpił w pięciu spotkaniach. Jego dorobek to dwa gole i jedna asysta.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Barcelona: Podzielona szatnia „Dumy Katalonii”. Piłkarze wkurzeni na Piqué OFICJALNIE: Transfer „dżokera” w Ligue 1 Karbownik wyjaśnił, dlaczego nie trafił do Napoli Di Marzio odsłonił kulisy niedoszłego transferu Milika do Romy Bayern Monachium miał ambitną listę celów na minione letnie okno Mbappé otrzyma zgodę na transfer? PSG ustaliło cenę! OFICJALNIE: Grosicki poza kadrą West Bromwich Albion na Premier League

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy