Oficjalnie: Kessié w Milanie!
2017-06-02 17:10:44; Aktualizacja: 8 lat temu
Milan potwierdził transfer Francka Kessié.
Przenosiny pomocnika Atalanty doMediolanu były spodziewane od dawna. Jego testy medyczne sięprzeciągały, ale transfer w końcu został potwierdzony.
„Rossoneri” poinformowali, żeIworyjczyk został sprowadzony na zasadzie dwuletniego wypożyczenia.Po nim mediolańczycy są zobligowani do definitywnego wykupienia 20-latka z Bergamo.Popularne
Kessié jest jednym z największychobjawień ostatniego sezonu. Czarnoskóry pomocnik, który możewystępować również w obronie, rozegrał w sumie 30 spotkań wSerie A. Zdobył w nich sześć bramek, do których dorzucił czteryasysty. Oprócz tego zanotował jedno trafienie w Pucharze Włoch.
Jego znakomita forma nie uszłaoczywiście uwadze innym europejskim gigantom. Milan wyprzedził wwyścigu o jego podpis m.in. Romę, Inter, Chelsea czy PSG.
Spekuluje się, że drugi letni nabytekMilanu (pierwszym był Mateo Musacchio) będzie zarabiał na San Siro2-2,5 miliona euro rocznie.











![PSG straciło swoje gwiazdy. Wypadają z gry na kilka tygodni [OFICJALNIE]](img/photos/110668/170x113/ousmane-dembele-desire-doue.jpg)


![Mateusz Kochalski kontra giganci Premier League. Składy na mecz Karabach - Chelsea [OFICJALNIE]](img/photos/111344/170x113/mateusz-kochalski.jpg)

















