Mioduski: On powinien rozważyć odejście z Legii

rok temu
Mioduski: On powinien rozważyć odejście z Legii
fot. FotoPyk

Właściciel i prezes Legii Warszawa, Dariusz Mioduski, wypowiedział się w rozmowie z „Przeglądem Sportowym” m.in. na temat przyszłości Artura Jędrzejczyka i Michała Pazdana.

Mistrzowie Polski potwierdzili do tej pory już cztery zimowe wzmocnienia. Nowymi zawodnikami Legii zostali Domagoj Antolić, Eduardo da Silva, Marko Vešović oraz William Rémy. Najprawdopodobniej to nie koniec transferów do klubu, ale rzecz jasna w najbliższym czasie możemy spodziewać się również kilku odejść.

W kadrze Legii na zgrupowanie w Stanach Zjednoczonych nie znaleźli się Konrad Jałocha, Jakub Czerwiński, Tomasz Jodłowiec, Dominik Nagy i Daniel Chima Chukwu. Możliwe, że Łazienkowską opuszczą jednak również Pazdan i Jędrzejczyk. Co do powiedzenia na ich temat ma Mioduski?

- Sprzedaż Pazdana nie jest konieczna, by zbilansować budżet. Priorytetem nie jest budżet, tylko wzmocnienie drużyny. Zakładamy jednak, że Michał może odejść, przede wszystkim widać, że on tego chce. Nie będziemy robić mu problemów, ale musimy dostać wystarczające pieniądze, by sprowadzić dobrego następcę. Wiem, że jest nim spore zainteresowanie, powiem jednak szczerze, że nigdy nie miałem na stole oficjalnej oferty z żadnego klubu - przyznał Mioduski, informując, że oczekuje on za defensora około dwóch milionów euro.

Przypomnijmy, że do niedawna wydawało się, że Pazdan jest bliski przenosin do Bordeaux, ale temat takiej przeprowadzki prawdopodobnie całkowicie upadł.

Tak z kolei Mioduski odniósł się do wszelkich doniesień dotyczących przyszłości Jędrzejczyka: - On powinien rozważyć przejście do klubu, w którym będzie regularnie grał. Po sprowadzeniu Vešovicia w Legii będzie mu o to znacznie trudniej. Wydaje mi się, że wiosną będzie ciążyła na nim coraz większa presja. Wytworzą ją i kibice, i pozostali zawodnicy, bo od piłkarza, który ma najwyższe zarobki w klubie, wymaga się gry na najwyższym poziomie (cała rozmowa
TUTAJ).ŹRÓDŁO
Przegląd Sportowy
TAGI: Dariusz Mioduski Legia Warszawa Polska Michał Pazdan Artur Jędrzejczyk
Zobacz również
OFICJALNIE: Machaj w Chrobrym
12 godzin temu  
0
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.