OFICJALNIE: Korona skreśliła Gostomskiego

11 miesięcy temu OFICJALNIE: Korona skreśliła Gostomskiego
fot. FotoPyk

Maciej Gostomski został odsunięty od treningów z pierwszym zespołem Korony Kielce.

Włodarze ekipy z województwa świętokrzyskiego wielokrotnie informowali w lokalnych mediach, że zamierzają przedłużyć wygasający wraz z końcem czerwca kontrakt z doświadczonym bramkarzem, który w rundzie jesiennej prezentował się nadspodziewanie dobrze w szeregach „Żółto-Czerwonych”.

Klub nie prowadził jednak żadnych konkretnych rozmów z przedstawicielami zawodnika, ale planował rozpocząć je po powrocie drużyny z obozu przygotowawczego w tureckim Side.

W jego trakcie poważne zainteresowanie usługami 29-letniego golkipera wyraziła Cracovia. „Pasy” mogły swobodnie negocjować warunki indywidualnej umowy z Gostomskim i szybko osiągnęły porozumienie z piłkarzem, który nie poinformował o tym fakcie swojego obecnego pracodawcy.

Prezes Korony Kielce wyraził swoje niezadowolenie z tego faktu i zapowiedział, że były gracz Legii Warszawa czy Lecha Poznań może już nawet teraz opuścić ekipę z Kolporter Areny.

- Jestem zawiedziony postawą Macieja Gostomskiego, przede wszystkim tym, że nie poinformował nas o podpisaniu umowy z Cracovią. To nie jest zachowanie fair w stosunku do obecnego pracodawcy oraz przede wszystkim trenera i zawodników. Miał możliwość podpisania nowego kontraktu z innym zespołem i z takiej możliwości skorzystał, ale to w jaki sposób zarząd klubu się o tym dowiedział jest niedopuszczalne. Nie ma miejsca w Koronie na takie zachowanie, Maciej Gostomski może odejść do Cracovii już teraz - powiedział parę dni temu Krzysztof Zając.

Bramkarz po powrocie z obozu w tureckim Side został odsunięty od treningów z pierwszym zespołem „Żółto-Czerwonych” i będzie przygotowywał się indywidualnie do startu rundy wiosennej. Wiele na to wskazuje, że przedstawiciele zawodnika będą dążyć do rozwiązania umowy swojego klienta z drużyną z województwa świętokrzyskiego za porozumieniem stron, aby ten mógł jak najszybciej dołączyć do ekipy „Pasów”.ŹRÓDŁO
Korona Kielce
TAGI: Oficjalnie Maciej Gostomski Korona Kielce Cracovia Polska
| AKTUALNOŚCI | TRANSFERY | PUBLICYSTYKA | REKLAMA | REDAKCJA | KONTAKT | POLITYKA PRYWATNOŚCI
© 2004-2018 TRANSFERY.INFO. Wszelkie prawa zastrzeżone.